Hjemmesiden til Øystein Hjell

Turneringsresultater RM 2014

Resultater - Romeriksmesterskapet 2014
Romeriksmester 2014 i Dameklassen:
Mai Britt Amundsen fra RPI
Romeriksmester 2014 i Herreklassen:
Tommy Gundersen fra AIM Norway
Klasseresultater: Spillere i kursiv har vunnet premie
Damer Klasse 2
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Mai Britt Amundsen RPI 148 144 233 254 183 182 1144 190,67
2 Ulla Pettersen LHL Skedsmo 162 179 193 227 225 144 1130 188,33
Damer Klasse 3
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Åshild Schei AHUS 138 183 178 163 169 144 975 162,50 19X
2 Rita H. Nygaard Unibuss Romerike 143 164 171 145 158 194 975 162,50 16X
3 Irene Rusten TNT Norge 134 172 166 157 142 190 961 160,17
4 Turid Frantzen LHL Skedsmo 186 132 156 111 147 131 863 143,83
5 Anne Marie Kristoffersen JIL Lillestrøm 122 140 181 131 148 127 849 141,50
6 Karin Johnsen AHUS 144 120 140 157 134 102 797 132,83
Damer Klasse 4
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Christine Kværnes Rælingen Kommune 139 200 178 166 140 169 992 165,33
2 Astrid Gustafsen AHUS 159 147 145 124 136 143 854 142,33
3 Wenche Freitag Rustad Rælingen Kommune 160 136 164 134 109 134 837 139,50
4 Anne Fjerdingby Rælingen Kommune 123 154 158 141 114 132 822 137,00
5 Torunn Kyltveit AHUS 104 128 135 129 155 133 784 130,67
6 Heidi Holter Team Frukt 108 122 123 135 112 143 743 123,83
Herrer Klasse 1
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Arne Harry Sæther Icopal 144 231 231 235 256 191 1288 214,67
2 Terje Nilsen AIM Norway 205 211 219 188 171 236 1230 205,00
Herrer Klasse 2
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Tommy Gundersen AIM Norway 200 227 254 228 234 191 1334 222,33
2 Lasse Nilsson Weber Leca Rælingen 233 223 254 203 206 206 1325 220,83
3 Jan Borgeteien Team 62+  182 235 225 245 215 209 1311 218,50
4 Frank Øyvind Olsen Skybert 247 181 257 189 179 226 1279 213,17
5 Morten Pedersen FFI 246 190 217 225 203 185 1266 211,00
6 Stein Nebbenes Flytoget 173 267 184 226 177 234 1261 210,17
7 Steinar Thorsø AIM Norway 167 211 236 190 206 210 1220 203,33
8 Robert Steen Dalen FFI 183 208 167 245 226 165 1194 199,00
9 Arild Slattum Team 62+  167 183 214 208 210 190 1172 195,33
10 Lars Jørgen Dahl Solar Norge 158 196 181 184 224 225 1168 194,67
11 Bjarne Nerdrum JIL Lillestrøm 189 202 214 158 193 182 1138 189,67
12 Terje Mælen Flytoget 155 191 216 185 172 190 1109 184,83
13 Gunnar Wielecki LHL Skedsmo 196 180 177 180 166 162 1061 176,83
14 Øyvind Haugen Ø.M. Fjeld 155 246 170 155 160 159 1045 174,17
15 Roar Blikstad Bikuben 163 183 231 135 140 190 1042 173,67
16 Terje Asbjørnsen Ringnes 177 193 202 162 145 135 1014 169,00
17 Bjørn Skogli Weber Leca Lillestrøm 107 158 174 175 191 164 969 161,50
Herrer Klasse 3
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Jarle Amundsen AIM Norway 269 205 210 194 190 181 1249 208,17
2 Åge Reime JIL Lillestrøm 203 169 153 177 256 212 1170 195,00
3 Jan Teigen RPI 149 171 187 204 200 244 1155 192,50
4 Ottar Graasvoll FFI 145 222 210 170 159 226 1132 188,67
5 Kjell Ødegård Gresvig 225 181 180 169 194 182 1131 188,50
6 Aage Bjartaas Skybert 229 173 191 160 207 163 1123 187,17
7 Kjell-Yngve Blindheim Icopal 156 149 204 204 199 202 1114 185,67
8 Truls Eilertsen Tikkurila 184 192 156 192 204 182 1110 185,00 29X
9 Åge Johannessen JIL Lillestrøm 179 200 166 181 223 161 1110 185,00 21X
10 Stig Hamnvikvoll Weber Leca Rælingen 158 157 176 202 209 191 1093 182,17
11 Kai Quille LHL Skedsmo 161 181 181 210 168 188 1089 181,50
12 Mats Hertaas Team Frukt 203 214 133 214 154 163 1081 180,17
13 Egil Vavik Team 62+  162 167 202 151 179 212 1073 178,83
14 John Odlolien JIL Lillestrøm 201 156 144 181 175 211 1068 178,00
15 Øyvind Antonsen Weber Leca Rælingen 174 174 185 144 182 201 1060 176,67
16 Jan Olav Thorsø Team Frukt 148 189 168 166 170 201 1042 173,67
17 Tore Økland SAS-Klubben 171 201 184 156 160 166 1038 173,00
18 Glenn Godtfredsen Tikkurila 193 149 147 192 149 193 1023 170,50
19 Øystein Hjell Skybert 110 180 168 169 212 169 1008 168,00
20 Birger Kvelstad AIM Norway 121 133 186 151 170 242 1003 167,17
21 Jan Blakkisrud SAS-Klubben 145 157 172 167 192 168 1001 166,83
22 Kjetil Sørlie Bikuben 124 134 187 208 176 171 1000 166,67
23 Kjell-Åge Moslet Follo BK 182 161 139 172 149 190 993 165,50
24 Øivind Lange Team 62+  202 161 129 129 192 173 986 164,33
25 Runar Johansen Team 62+  137 146 154 213 137 179 966 161,00
26 Egil Utrimark Bikuben 161 119 137 160 178 208 963 160,50
27 Jan-Reidar Fonbæk Moelven Modus 127 177 131 173 168 182 958 159,67
28 Vidar Frantzen LHL Skedsmo 124 170 176 183 143 161 957 159,50
29 Arnfinn Thorsø Team Frukt 132 147 141 156 191 167 934 155,67
30 Per Martinsen LHL Skedsmo 149 140 156 168 113 204 930 155,00
31 Trond Magnussen Team 62+  127 137 146 201 142 139 892 148,67
32 Surinder Agnihotri AHUS 133 136 162 180 118 149 878 146,33
Herrer Klasse 4
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Reidar Olsen AHUS 164 133 147 147 172 211 974 162,33
2 Knut Johansen JIL Lillestrøm 142 151 136 147 176 210 962 160,33
3 Brynjar Øie Icopal 136 171 176 182 146 146 957 159,50
4 Terje Borgen Tikkurila 180 134 168 136 145 176 939 156,50
5 Hans Elstad LHL Skedsmo 126 154 131 198 137 168 914 152,33
6 Stein Giltun Icopal 156 154 131 142 126 111 820 136,67
7 Ståle Ingarson Mellesdal FFI 106 143 122 124 112 184 791 131,83
Herrer Klasse 5
  Navn Klubb S1 S2 S3 S4 S5 S6 Total Snitt
1 Jan Erik Mangerud RPI 179 160 145 167 150 191 992 165,33
2 Vidar Lian Team 62+  126 157 142 155 188 150 918 153,00
3 Finn Gulbrandsen LHL Skedsmo 108 124 178 153 171 146 880 146,67
4 Gjermund Thorstensen Ski Kommune 145 131 159 132 127 152 846 141,00
5 Leo Eekhout Team Frukt 138 99 123 111 159 111 741 123,50
6 Fredrik Fonbæk Moelven Modus 140 149 100 122 106 87 704 117,33
7 Claudio Florens Solar Norge 94 110 113 93 122 123 655 109,17

Turneringsresultater NM 2014

Menn  Resultater - NM 2014
1. Arne Harry Sæther Icopal Norgesmester 2014
2. Per-Roar Schøyen SAS
3. Tom Fagerstrøm Bama 
4. Jarle Holth KIWI Minidrift
5. Jan Dhelie Oslo Taxi
Menn  Resultater - NM 2014 - Stegfinaler
Steg 1 Steg 2 Steg 3 Steg 4 Steg 5
1 Per-Roar Schøyen SAS 1       132 203   2. plass  
2 Tom Fagerstrøm Bama 1     190       3. plass  
3 Jarle Holth KIWI Minidrift   215         4. plass  
4 Jan Dhelie Oslo Taxi 173           5. plass  
5 Arne Harry Sæther Icopal 1 248 228 222 172 204   1. plass  
Menn  Resultater - NM 2014 - Innledende
# Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 Sum Snitt Total
1 Per-Roar Schøyen SAS 1 183 246 245 202 259 154 1289 214,83 1289
2 Tom Fagerstrøm Bama 1 183 197 225 214 239 225 1283 213,83 1283
3 Jarle Holth KIWI Minidrift 268 177 214 211 198 203 1271 211,83 1271
4 Jan Dhelie Oslo Taxi 185 209 209 215 234 210 1262 210,33 1262
5 Arne Harry Sæther Icopal 1 223 206 215 189 215 192 1240 206,67 1240
6 Jostein Tyvand Steria 2 224 233 227 193 181 179 1237 206,17 1237
7 Thorbjørn Gard Hansen Oslo Taxi 193 205 225 255 147 204 1229 204,83 1229
8 Per Andersen Schibsted Trykk 214 187 196 209 215 205 1226 204,33 1226
9 Olav Melvin Skjølsvold Bærum Kommune 1 166 276 203 200 181 191 1217 202,83 1217
10 Steinar Asdal SAS 2 169 192 216 237 237 158 1209 201,5 1209
11 Frank Heimen DNB Oslo 214 183 236 189 183 201 1206 201 1206
12 Arild Slattum Team 62+ 215 243 192 212 175 165 1202 200,33 1202
13 Børre Rosenkilde Kartverket 172 204 177 234 202 202 1191 198,5 1191
14 Tom Schei RPI 178 207 180 203 227 187 1182 197 1182
15 HuyThai Dang Cao Hotshot 265 175 178 177 195 188 1178 196,33 1178
16 Lasse Nilsson Weber Leca Rælingen 181 193 183 200 196 218 1171 195,17 1171
17 Rune Måsø Herøya Industripark 1 175 199 160 215 205 216 1170 195 1170
18 Thomas Furøy Bowlingkameratene 1 177 198 246 191 160 197 1169 194,83 1169
19 Ronny Sinnerud Kongsberg Automotive Raufoss 174 146 207 244 200 196 1167 194,5 1167
20 Truls Eilertsen Tikkurila 261 168 242 157 166 171 1165 194,17 1165
21 Vidar Barkald JIL Grorud 189 216 225 193 153 187 1163 193,83 1163
22 Owe Herrman Schibsted Trykk 189 226 182 224 163 176 1160 193,33 1160
23 Tommy Gundersen AIM Norway 198 149 212 195 189 216 1159 193,17 1159
24 Reidar Talbakk Nets Active 1 148 157 182 205 221 243 1156 192,67 1156
25 Terje Mælen Flytoget  168 193 192 189 199 210 1151 191,83 1151
26 Steinar Thorsø AIM Norway 195 204 242 193 173 142 1149 191,5 1149
27 Arne Bjerke Oslo Taxi 215 174 209 246 143 160 1147 191,17 1147
28 Alf Westby Schibsted Trykk 188 186 207 204 190 167 1142 190,33 1142
29 Trond Richard Aulie DnV GL 211 181 165 213 185 185 1140 190 1140
30 Terje Barkald JIL Grorud 186 217 202 149 190 195 1139 189,83 1139 32X
31 Joey Guzon DNB Oslo 168 238 187 186 169 191 1139 189,83 1139 26X
32 Trond Andreassen JIL Grorud 170 174 181 190 225 198 1138 189,67 1138
33 Svein Arnesen Flytoget 186 193 235 166 170 179 1129 188,17 1129
34 Bjarne R. Nerdrum JIL Lillestrøm 198 172 222 145 179 208 1124 187,33 1124
35 Jon-Erik Tyvand Steria 2 158 162 211 255 162 166 1114 185,67 1114 29X
36 Stig Hamnvikvoll Weber Leca Rælingen 201 167 198 221 124 203 1114 185,67 1114 23X
37 Haakon Huatorpet AGA Klubben 210 196 215 165 177 149 1112 185,33 1112
38 Jan Teigen RPI 215 184 174 171 162 205 1111 185,17 1111
39 Morten Leander Bowlingkameratene 1 182 155 177 228 186 182 1110 185 1110
40 Freddy Forland Herøya Industripark 1 190 138 182 176 247 176 1109 184,83 1109
41 Erling Wold Herøya Industripark 2 138 195 199 203 180 192 1107 184,5 1107
42 Odd Larønningen Herøya Industripark 1 172 168 183 190 213 175 1101 183,5 1101
43 Tore Økland SAS 1 172 170 234 177 203 138 1094 182,33 1094
44 Bjørn Løberg Herøya Industripark 2 181 202 169 224 177 140 1093 182,17 1093 27X 21/
45 Øyvind Antonsen Weber Leca Rælingen 151 224 189 224 166 139 1093 182,17 1093 27X 18/
46 Tor Solberg Gresvig Askim 2 206 173 181 201 156 176 1093 182,17 1093 22X 28/
47 Per Egil Solbakken Norpapp 1 202 223 213 138 151 163 1090 181,67 1090
48 Svein Auster Bama 2 169 179 196 177 203 164 1088 181,33 1088
49 Asgeir Hopen Bama 1 160 181 202 168 227 148 1086 181 1086
50 Øyvind P. Murby AGA Klubben 169 159 151 225 193 179 1076 179,33 1076 20X
51 Per Martinsen LHL Skedsmo 2 173 199 144 209 171 180 1076 179,33 1076 19X
52 Mats Hertaas Team Frukt 202 204 174 185 161 147 1073 178,83 1073
53 Svein Arild Brovold Coop Norge Grorud 161 182 171 156 181 209 1060 176,67 1060 24X
54 Vidar Marcussen Minibuss 24/7 2 170 134 203 140 235 178 1060 176,67 1060 20x
55 Stig Ingebrigtsen Topro 186 133 169 195 189 187 1059 176,5 1059
56 Svein O. Bakke Bama 1 194 149 177 178 190 168 1056 176 1056
57 Kjetil Dyregrav VBS Binær Bowling 165 160 150 185 202 193 1055 175,83 1055
58 Svein Asbjørn Orebråten Norpapp 1 168 169 147 165 233 167 1049 174,83 1049
59 Roar Blikstad Bikuben 158 201 177 163 182 167 1048 174,67 1048 24X 25/
60 Åge Reime JIL Lillestrøm 150 129 214 186 188 181 1048 174,67 1048 24X 21/
61 Jan Borgeteien Team 62+ 215 158 204 140 157 174 1048 174,67 1048 22X
62 Arne Karlstad Bærum Kommune 1 152 168 161 182 195 185 1043 173,83 1043
63 Kjell-Yngve Blindheim Icopal 1 145 157 185 203 192 158 1040 173,33 1040
64 Fredrik Engebretsen Coop Norge Grorud 182 147 165 182 157 196 1029 171,5 1029 21X
65 Rolf Flo Steria 1 144 180 181 189 160 175 1029 171,5 1029 17X
66 Torstein Bjerke JIL Grorud 160 156 197 176 170 168 1027 171,17 1027
67 Tom Andre Skogsrud Topro 185 164 181 181 158 153 1022 170,33 1022
68 Øyvind Wilhelmsen Bowlingkameratene 169 175 161 167 205 144 1021 170,17 1021
69 Ole Magnar Fosse Alcoa Lista 1 163 145 204 143 192 173 1020 170 1020
70 Vidar Gundersen Minibuss 24/7 2 173 168 201 174 154 149 1019 169,83 1019
71 Jan Olav Strømsvaag Herøya Industripark 2 142 115 215 178 188 179 1017 169,5 1017
72 Glenn Godtfredsen Tikkurila 185 167 172 144 162 185 1015 169,17 1015 23X
73 Ketil Wansvik Bærum Kommune 2 198 160 178 193 141 145 1015 169,17 1015 19X
74 Sondre Gullichsen Nets Active 143 135 196 202 157 179 1012 168,67 1012
75 Frode Halvorsen Evry Mix 153 154 176 146 218 164 1011 168,5 1011
76 Rune Pedersen DnV GL 188 156 185 160 172 148 1009 168,17 1009
77 Morten Steensland Bærum Kommune 2 141 216 136 193 174 146 1006 167,67 1006 22X
78 Per Kaare Halvorsen Bama 2 157 178 180 154 174 163 1006 167,67 1006 16X
79 Kai Quille LHL Skedsmo 1 157 170 172 187 158 160 1004 167,33 1004 18X 31/
80 Trygve Ruben Roås Ineos 183 191 150 152 171 157 1004 167,33 1004 18X 26/
81 Arne Pettersen LHL Skedsmo 171 162 189 162 166 151 1001 166,83 1001
82 Håkon Cook Follokameratene 156 157 196 126 190 169 994 165,67 994 18X
83 Frank Øyvind Olsen Skybert 160 177 114 189 161 193 994 165,67 994 17X
84 Gunnar Wielecki LHL Skedsmo 1 157 147 202 156 163 166 991 165,17 991
85 Roger Orre Eramet Kvinesdal 128 195 132 188 181 164 988 164,67 988
86 Åge Johannessen JIL Lillestrøm 158 143 190 214 131 151 987 164,5 987
87 Håkon Kristiansen Coop Norge Grorud 123 154 194 193 166 156 986 164,33 986
88 Karl-Rikard Sillen Flytoget 157 155 164 138 191 180 985 164,17 985
89 Øystein Hjell Skybert 174 152 152 194 168 141 981 163,5 981
90 Roger Kleven Norpapp 2 133 196 161 156 134 200 980 163,33 980 20X
91 Jan Blakkisrud SAS 2 136 155 155 157 216 161 980 163,33 980 13X
92 Stein Thobro Nielsen Minibuss 24/7 1 192 139 162 178 155 153 979 163,17 979
93 Øyvind Inderberg Steria 2 177 202 162 145 142 148 976 162,67 976 22X
94 Freddy Haraldsen Nets Active 133 142 191 170 176 164 976 162,67 976 21X
95 Frode Engedal Eramet Kvinesdal 159 190 156 168 148 155 976 162,67 976 18X
96 Lars Kenneth Revheim AIM Norway 146 122 159 158 180 205 970 161,67 970
97 Svein Midtskogen Bowlingkameratene 166 160 144 148 190 161 969 161,5 969
98 Jarle Amundsen AIM Norway 165 186 133 149 178 157 968 161,33 968
99 Tore Anderssen Bowlingkameratene 1 159 169 184 176 150 128 966 161 966
100 Jan Arne Johnsen Ineos 127 165 161 159 140 211 963 160,5 963
101 Jarl Berge Alcoa Lista 1 119 155 202 168 136 182 962 160,33 962
102 Erik J. Augestad DnV GL 159 148 211 149 150 139 956 159,33 956
103 Hans Flatøy Steria 1 168 174 144 161 152 152 951 158,5 951
104 Vidar Frantzen LHL Skedsmo 2 168 140 159 191 135 152 945 157,5 945
105 Morten Jenker KIWI Minidrift 160 155 151 137 192 146 941 156,83 941
106 Steinar Lassen Ineos 172 180 139 164 159 124 938 156,33 938
107 Kjetil Sørlie Bikuben 148 166 171 143 168 140 936 156 936
108 Bjørn Kristensen Gresvig Askim 2 151 141 182 169 136 155 934 155,67 934
109 Terje Karlsen Follo Pensjonistene 185 150 167 170 138 122 932 155,33 932 18X
110 Erling Volden SAS 2 156 150 223 128 128 147 932 155,33 932 15X
111 Jon Laurendz Ski Kommune 166 148 124 147 166 181 932 155,33 932 13X
112 Egil Vavik Team 62+ 173 141 149 146 170 151 930 155 930
113 Jan Stensby Kartverket 164 137 160 131 167 168 927 154,5 927
114 Arne Kristiansen Bærum Kommune 3 137 168 148 167 124 181 925 154,17 925 13X
115 Arnfinn Thorsø Team Frukt 146 111 170 139 176 182 924 154 924 18X
116 Ove Kolstad Nets Active 1 133 130 173 138 160 188 922 153,67 922
117 Modolf Ranheim Icopal 2 152 136 192 149 136 150 915 152,5 915 18X
118 Rune Halvorsen Norpapp 2 155 133 190 105 183 149 915 152,5 915 16X
119 Øystein Eriksen AGA Klubben 138 137 134 120 206 177 912 152 912
120 Egil Utrimark Bikuben 124 168 133 127 156 201 909 151,5 909
121 Stig Stensrud Kongsberg Automotive Raufoss 128 192 155 146 122 158 901 150,17 901
122 Svein Undheim Alcoa Lista 2 136 168 136 166 135 157 898 149,67 898 18X
123 Aage Bjartaas Skybert 149 139 106 153 174 177 898 149,67 898 16X
124 Hallvard Lukerstuen Bama 2 124 157 168 135 160 146 890 148,33 890
125 Ronny Eig Topro 149 149 172 154 144 120 888 148 888
126 Jan Erik Mangerud RPI 120 151 125 172 149 168 885 147,5 885
127 Stein Giltun Icopal 2 170 158 137 144 133 137 879 146,5 879
128 Atle Nygaard Minibuss 24/7 1 141 140 127 168 141 157 874 145,67 874
129 Brynjar Øie Icopal 2 147 140 156 159 153 115 870 145 870
130 Kjell Arne Fløttum Icopal 1 146 137 146 143 138 156 866 144,33 866
131 Åsmund Blindheim Icopal 3 138 130 120 171 156 148 863 143,83 863
132 Jan Olof Sjølander Bærum Kommune 3 182 120 116 164 156 120 858 143 858
133 Trond Bjerke Alcoa Lista 1 115 153 133 162 148 146 857 142,83 857 14X
134 Terje Borgen Tikkurila 139 117 160 163 155 123 857 142,83 857 13X
135 Terje Risøen Alcoa Lista 2 135 127 145 131 181 133 852 142 852
136 Bjørn Helge Mathiassen Alcoa Lista 2 182 129 133 132 111 163 850 141,67 850
137 Arne Olav Østli Icopal 3 158 133 144 132 144 138 849 141,5 849
138 Kai Rune Bergum Norpapp 1 143 140 131 141 167 120 842 140,33 842
139 Torstein Bjørkvist Gresvig Askim 1 112 153 153 121 150 151 840 140 840
140 Pål Smekerud Minibuss 24/7 1 121 150 115 160 131 160 837 139,5 837
141 Sigmund Røynestad Eramet Kvinesdal 110 150 100 148 199 111 818 136,33 818
142 Herman Fjeldet Kongsberg Automotive Raufoss 139 159 125 132 106 141 802 133,67 802
143 Jan Berg Jansen Evry Mix 146 166 141 122 112 114 801 133,5 801
144 Hamid Dayan GE Oil & Gas 143 109 146 156 106 140 800 133,33 800
145 Rune Dahle Ski Kommune 115 126 139 138 123 144 785 130,83 785
146 Per Einar Olsen Icopal 3 117 116 97 149 132 167 778 129,67 778
147 Petar Miskovic Gresvig Askim 1 121 144 99 117 129 156 766 127,67 766 9X 17/
148 Dan Nguyen Steria 1 132 137 110 121 105 161 766 127,67 766 9X 16/
149 Tron Bjerkenes Gresvig Askim 1 155 111 113 128 108 146 761 126,83 761
150 Arne Høstad Bærum Kommune 4 122 147 121 105 129 117 741 123,5 741
151 Alex F Roelofs Crawford & Company 126 128 115 91 138 123 721 120,17 721
152 Steinar Sjølie Nets Active 1 121 118 117 120 109 128 713 118,83 713
153 Øyvind Skjerpen Crawford B.I.L. 92 103 118 115 151 106 685 114,17 685
154 Gjermund Thorstensen Ski Kommune 104 126 86 135 111 88 650 108,33 650
155 Igor Antic GE Oil & Gas 111 84 114 97 100 123 629 104,83 629
156 Cheng Liu GE Oil & Gas 103 104 123 82 87 106 605 100,83 605
Kvinner  Resultater - NM 2014
1. Bente Elisabeth Mengshoel Bowlingkameratene Norgesmester 2014
2. Kari Engmark Lunde Hafslund 
3. Jane Marcussen Minibuss 24/7
4. Ellen Andersen IBM-Klubben
5. Ulla Pettersen LHL Skedsmo 
Kvinner  Resultater - NM 2014 - Stegfinaler
Steg 1 Steg 2 Steg 3 Steg 4
1 Bente Elisabeth Mengshoel Bowlingkameratene 2       193   1. plass  
2 Jane Marcussen Minibuss 24/7 2     168     3. plass  
3 Kari Engmark Lunde Hafslund    179 191 168   2. plass  
4 Ulla Pettersen LHL Skedsmo 1 171         5. plass  
5 Ellen Andersen IBM-Klubben 177 169       4. plass  
 
Kvinner Resultater - NM 2014 - Innledende
# Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 Sum Snitt Total
1 Bente Elisabeth Mengshoel Bowlingkameratene 2 236 164 215 185 214 194 1208 201,33 1208
2 Jane Marcussen Minibuss 24/7 2 209 192 147 191 191 226 1156 192,67 1156
3 Kari Engmark Lunde Hafslund  179 190 145 194 236 184 1128 188 1128
4 Ulla Pettersen LHL Skedsmo 1 169 147 211 145 231 181 1084 180,67 1084
5 Ellen Andersen IBM-Klubben 169 158 202 145 188 205 1067 177,83 1067
6 Liv Bråthen Hafslund  182 157 198 167 159 203 1066 177,67 1066
7 Lene Henriksen Fürst  133 168 160 185 196 212 1054 175,67 1054
8 Tone Mette Arverud Bowlingkameratene 3 189 144 162 220 166 168 1049 174,83 1049
9 Oddrun Indergaard DNB Oslo 172 157 156 191 164 205 1045 174,17 1045
10 Ellen Melander Hafslund  149 142 188 173 204 172 1028 171,33 1028
11 Mai Britt Amundsen RPI 171 189 179 149 194 145 1027 171,17 1027
12 Monica Bjerke Fürst  128 171 191 172 213 150 1025 170,83 1025
13 Astrid Berge Nets Active 2 183 154 164 192 167 152 1012 168,67 1012
14 Vigdis Borch-Olsen Bowlingkameratene 2 180 152 179 189 170 136 1006 167,67 1006
15 Arna Lykkeslett Gjøvik Kommune 182 180 154 172 153 158 999 166,5 999
16 Lise Marie Johnsrud Norpapp 2 180 148 181 167 173 144 993 165,5 993
17 Brit Stai LHL Skedsmo 2 171 139 178 186 173 144 991 165,17 991
18 Heidi Bjerke Kartverket 170 173 141 159 189 158 990 165 990
19 Nina Marring Bowlingkameratene 2 158 177 169 145 151 166 966 161 966
20 Rita H. Nygaard Unibuss Romerike 163 170 158 139 180 149 959 159,83 959
21 Tone M. Knutsen Evry Mix 144 149 179 168 156 159 955 159,17 955
22 Elisabet Nordbø Fürst 178 187 145 117 150 172 949 158,17 949
23 Elin Hammernes SAS 1 171 144 147 136 182 166 946 157,67 946
24 Gro Topaas Bærum Kommune 1 147 150 159 112 172 152 892 148,67 892
25 Merethe Nielsen Bowlingkameratene 3 160 114 150 157 179 130 890 148,33 890
26 Ann Kristin Børsum KIWI Minidrift 133 116 145 201 150 126 871 145,17 871
27 Turid Frantzen LHL Skedsmo 128 124 116 157 160 159 844 140,67 844
28 Nina Hansen Bærum Kommune 3 144 125 148 127 173 125 842 140,33 842
29 Trine Høistad Nets Active 2 142 151 144 180 97 107 821 136,83 821
30 Kristin Elizabeth Karlsen Karlstad Bærum Kommune 2 137 132 144 140 151 108 812 135,33 812
31 Silje Skaset Crawford & Company 93 95 141 137 140 111 717 119,5 717
32 Heidi Holter Team Frukt 119 108 111 168 113 89 708 118 708
33 Linda Bakke Gresvig Askim 2 133 96 123 129 102 96 679 113,17 679
34 Malin Søderlund Nets Active 2 96 126 123 79 149 101 674 112,33 674
35 Julia Kibsgaard Vestad Crawford & Company 102 116 134 112 108 99 671 111,83 671
36 Anny Irene Iversen Bowlingkameratene 3 86 116 95 94 144 126 661 110,17 661
37 Kari Johnsgård Bærum Kommune 4 79 66 115 118 115 83 576 96 576
38 Elisabeth Høstad Bærum Kommune 4 103 91 77 100 93 71 535 89,17 535
Damelag  Resultater - NM 2014
1. Hafslund Norgesmester 2014
Kari Engmark Lunde
Liv Bråthen
Ellen Melander
2. Bowlingkameratene 3
Tone Mette Arverud
Merethe Nielsen
Anny Irene Iversen
3. Bowlingkameratene 2
Bente Elisabeth Mengshoel
Vigdis Borch-Olsen
Nina Marring
4. Fürst
Elisabet Nordbø
Lene Henriksen
Monica Bjerke
5. Nets Active 2
Astrid Berge
Trine Høistad
Malin Søderlund
Damelag  Resultater - NM 2014 - Stegfinale
Steg 1 Steg 2 Steg 3 Steg 4
1 Hafslund 517 1. plass
2 Bowlingkameratene 2 459 3. plass
3 Fürst 480 4. plass
4 Bowlingkameratene 3 479 517 543 461 2. plass
5 Nets Active 2 446 5. plass
Damelag  Resultater - NM 2014 - Innledende
# Navn Serier Total
1 Hafslund 510 489 531 534 599 559 3222
2 Bowlingkameratene 2 574 493 563 519 535 496 3180
3 Fürst 439 526 496 474 559 534 3028
4 Bowlingkameratene 3 435 374 407 471 489 424 2600
5 Nets Active 2 421 431 431 451 413 360 2507
Herrelag  Resultater - NM 2014
1. Oslo Taxi Norgesmester 2014
Jan Dhelie
Thorbjørn Gard Hansen
Arne Bjerke
2. Bama 1
Tom Fagerstrøm
Asgeir Hopen
Svein O. Bakke
3. Schibsted Trykk
Per Andersen
Owe Herrman
Alf Westby
4. JIL Grorud
Vidar Barkald
Terje Barkald
Trond Andreassen
5. Herøya Industripark 1
Rune Måsø
Freddy Forland
Odd Larønningen
Herrelag  Resultater - NM 2014 - Stegfinale
Steg 1 Steg 2 Steg 3 Steg 4
1 Oslo Taxi 638 1. plass
2 Schibsted Trykk 544 3. plass
3 JIL Grorud 511 4. plass
4 Bama 1 524 552 628 517 2. plass
5 Herøya Industripark 1 523 5. plass
Herrelag  Resultater - NM 2014 - Innledende
# Navn Serier Total
1 Oslo Taxi 593 588 643 716 524 574 3638
2 Schibsted Trykk 591 599 585 637 568 548 3528
3 JIL Grorud 545 607 608 532 568 580 3440
4 Bama 1 537 527 604 560 656 541 3425
5 Herøya Industripark 1 537 505 525 581 665 567 3380
6 Weber Leca Rælingen 533 584 570 645 486 560 3378
7 Steria 2 559 597 600 593 485 493 3327
8 Flytoget 511 541 591 493 560 569 3265
9 Bowlingkameratene 1 518 522 607 595 496 507 3245
10 Herøya Industripark 2 461 512 583 605 545 511 3217
11 Team 62+ 603 542 545 498 502 490 3180
12 JIL Lillestrøm 506 444 626 545 498 540 3159
13 Icopal 1 514 500 546 535 545 506 3146
14 SAS 2 461 497 594 522 581 466 3121
15 Norpapp 1 503 588 521 459 518 530 3119
16 DNVGL 558 485 561 522 507 472 3105
17 AGA Klubben 517 492 500 510 576 505 3100
18 AIM Norway 509 457 504 502 547 578 3097
19 Coop Norge Grorud 466 483 530 531 504 561 3075
20 Tikkurila 585 452 574 464 483 479 3037
21 Bama 2 450 514 544 466 537 473 2984
22 Topro 520 446 522 530 491 460 2969
23 Ineos 482 536 450 475 470 492 2905
24 Bikuben 430 535 481 433 506 508 2893
25 Skybert 483 468 372 536 503 511 2873
26 Kongsberg Automotive Raufoss 441 497 487 522 428 495 2870
27 Alcoa Lista 1 397 453 539 473 476 501 2839
28 Nets Active 1 402 405 472 463 490 559 2791
29 Eramet Kvinesdal 397 535 388 504 528 430 2782
30 Steria 1 444 491 435 471 417 488 2746
31 MiniBuss 24-7 1 454 429 404 506 427 470 2690
32 Icopal 2 469 434 485 452 422 402 2664
33 Alcoa Lista 2 453 424 414 429 427 453 2600
34 Icopal 3 413 379 361 452 432 453 2490
35 Gresvig Askim 1 388 408 365 366 387 453 2367
36 Ski Kommune 385 400 349 420 400 413 2367
37 GE Oil & Gas 357 297 383 335 293 369 2034
Mixlag  Resultater - NM 2014
1. DnB Oslo Norgesmester 2014
Frank Heimen
Joey Guzon
Oddrun Indergaard
2. SAS 1
Per-Roar Schøyen
Tore Økland
Elin Hammernes
3. RPI
Tom Schei
Jan Teigen
Mai Britt Amundsen
4. MiniBuss 24-7 2
Vidar Marcussen
Vidar Gundersen
Jane Marcussen
5. Bærum Kommune 1
Olav Melvin Skjølsvold
Arne Karlstad
Gro Topaas
Mixlag  Resultater - NM 2014 - Stegfinale
Steg 1 Steg 2 Steg 3 Steg 4
1 DnB Oslo 560 1. plass
2 SAS 1 515 546 2. plass
3 RPI 561 508 3. plass
4 MiniBuss 24-7 2 w.o. 554 4. plass
5 Bærum Kommune 1 5. plass
Herrelag  Resultater - NM 2014 - Innledende
# Navn Serier Total
1 DnB Oslo 554 578 579 566 516 597 3390
2 SAS 1 526 560 626 515 644 458 3329
3 RPI 564 580 533 523 583 537 3320
4 MiniBuss 24-7 2 552 494 551 505 580 553 3235
5 Bærum Kommune 1 465 594 523 494 548 528 3152
6 Kartverket 506 514 478 524 558 528 3108
7 Kiwi Minidrift 561 448 510 549 540 475 3083
8 LHL Skedsmo 1 483 464 585 488 552 507 3079
9 LHL Skedsmo 2 512 478 481 586 479 476 3012
10 Bærum Kommune 2 476 508 458 526 466 399 2833
11 Evry Mix 443 469 496 436 486 437 2767
12 Norpapp 2 478 421 502 413 523 413 2750
13 Gresvig Askim 2 490 410 486 499 394 427 2706
14 Team Frukt 467 423 455 492 450 418 2705
15 Bærum Kommune 3 463 413 412 458 453 426 2625
16 Crawford & Company 287 314 393 364 399 316 2073
17 Bærum Kommune 4 304 304 313 323 337 271 1852

Resultater fra Avslutningsturneringen 2014

Resultater fra KM 2014

Resultater RM 2013 på Metro Bowling
Romeriksmester 2013 dameklassen: Ulla Pettersen, LHL Skedsmo
Romeriksmester 2013 herreklassen: Jan R. Fonbæk, Moelven Nordia
Damer
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Ulla Pettersen LHL Skedsmo D1 186 182 208 168 143 234 1121
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Ellen Andersen IBM-klubben D2 154 185 191 136 188 195 1049
2 Mai Britt Amundsen RPI D2 164 194 169 180 192 146 1045
3 Brit Stai LHL Skedsmo D2 172 119 151 169 178 171 960
4 Åshild Schei Ahus D2 164 135 139 168 158 160 924
5 Jane Burås Nedre Romerike Taxi D2 134 165 139 180 146 128 892
                     
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Elisabeth Larsen Landsfengslet D3 161 121 171 157 181 154 945
2 Anja Støvring Ellos BIL D3 145 176 141 137 175 168 942
3 Unni Halvorsen Ellos BIL D3 141 147 163 163 153 138 905
4 Bjørg Halvorsen Ahus D3 135 134 144 178 148 140 879
5 Christine Kværnæs Rælingen Kommune D3 126 125 212 141 123 140 867
6 Turid Frantzen Rælingen Kommune D3 115 155 150 163 137 140 860
7 Rita Helene Nygaard Unibuss Romerike D3 139 153 181 136 132 118 859
8 Karin Johnsen Ahus D3 121 120 160 144 120 118 783
9 Anne Marie Kristoffersen JIL Lillestrøm D3 113 159 135 155 117 96 775
                     
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Karin Kværnæs Rælingen Kommune D4 125 151 122 154 139 128 819
2 Wenche Freitag Rustad Rælingen Kommune D4 144 95 106 154 116 128 743
3 Astri Gustafsen Ahus D4 117 136 132 114 136 107 742
4 Torunn Kyltveit Ahus D4 119 170 103 117 98 145 752
                     
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Anne Fjerdingby Rælingen Kommune D5 114 151 144 130 119 111 769
                     
Herrer
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Daniel Bergström Asko Øst H1 201 197 236 203 178 171 1186
2 Bjarne R. Nerdrum JIL Lillestrøm H1 196 192 197 162 190 197 1134
3 Arne Sæther Icopal H1 184 161 193 203 187 175 1103
                     
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Steinar Thorsø Team Frukt H2 217 180 226 204 205 188 1220
2 Øyvind Haugen Ø.M.Fjeld H2 187 217 203 191 184 219 1201
3 Trygve Nagell Team Jessheim H2 211 187 201 190 214 192 1195
4 Arne Pettersen LHL Skedsmo H2 136 182 253 185 180 236 1172
5 Widar Bråthen Team 62+ H2 162 147 191 197 193 231 1121
6 Jan Teigen RPI H2 190 207 201 171 203 129 1101
7 Jan Borgeteien Team Jessheim H2 179 147 218 168 202 174 1088
8 Arild Slattum Team Jessheim H2 179 190 192 165 172 186 1084
9 Terje Mælen Flytoget H2 153 189 152 185 213 177 1069 28X
10 Morten Pedersen FFI H2 167 158 227 153 200 164 1069 22X
11 Lasse Nilsson Weber Leca Rælingen H2 153 185 177 171 175 203 1064
12 Roar Blikstad Bikuben H2 201 177 171 183 150 180 1062
13 Åge Reime JIL Lillestrøm H2 131 182 180 192 172 193 1050
14 Jarle Amundsen AIM Norway H2 155 179 177 190 143 188 1032 25X
15 Robert S Dalen FFI H2 143 181 170 177 183 178 1032 24X
16 Lars Jørgen Dahl Solar Norge H2 138 135 190 141 195 205 1004
17 Frank Øyvind Olsen Skybert H2 183 180 152 150 199 129 993
18 Arild Gundersen Landsfengslet H2 125 152 136 160 173 198 944
                     
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Jan R. Fonbæk Moelven Nordia H3 211 232 189 188 277 179 1276
2 Åge Johannessen JIL Lillestrøm H3 144 177 244 173 190 257 1185
3 Kjetil Sørlie Bikuben H3 167 170 177 224 181 207 1126
4 Øystein Hjell Skybert H3 177 191 200 157 236 152 1113
5 Kjell-Åge Moslet Ellos BIL H3 191 164 198 187 191 176 1107
6 Egil Utrimark Bikuben H3 169 192 160 201 183 200 1105
7 Egil Vavik Team 62+ H3 135 176 188 181 182 191 1053
8 Jan Ødegård Metropensjonistene H3 182 156 184 176 160 192 1050
9 Kjell-Yngve Blindheim  Icopal H3 147 144 195 189 177 175 1027
10 Roy Arne Nilsen Ahlsell Kondisklubben H3 153 167 152 207 164 183 1026
11 Thor Arne Sørum Hitachi Power Tools H3 134 169 135 223 184 177 1022
12 Per Arne Ulseth FFI H3 143 170 213 191 142 160 1019
13 Ottar Graasvoll FFI H3 208 167 121 185 138 194 1013
14 Arnfinn Thorsø Team Frukt H3 187 136 204 153 150 172 1002
15 Thomas Engebretsen Landsfengslet H3 145 168 162 192 162 166 995
16 Kjell Fløttum Icopal H3 166 150 187 154 200 135 992
17 Stian Lund Weber Leca Rælingen H3 116 191 171 151 191 168 988
18 Bjørn Skogli Weber Leca Lillestrøm H3 138 152 240 152 152 147 981
19 Mats Hertaas Team Frukt H3 184 143 197 146 138 169 977 25X
20 Tommi Løkken Åkrene Mek H3 211 167 146 180 133 140 977 21X
21 Jan Olav Thorsø Team Frukt H3 219 147 171 130 160 145 972
22 Øivind Lange Team 62+ H3 160 189 145 170 128 174 966
23 Vidar Frantzen Rælingen Kommune H3 123 166 174 178 144 180 965
24 Terje Haug Team Jessheim H3 172 151 145 161 192 137 958
25 Stig Hamnvikvoll Weber Leca Rælingen H3 156 129 153 185 146 180 949
26 Per Martinsen Åkrene Mek H3 132 115 182 197 152 157 935
27 Svein Arnesen Flytoget H3 128 167 135 150 195 157 932
28 Audun Furuseth Ahlsell Kondisklubben H3 141 162 160 142 167 157 929
29 Øyvind Antonsen Weber Leca Rælingen H3 166 137 166 171 153 135 928
30 Kai Quille LHL Skedsmo H3 166 170 180 121 164 125 926
31 Dag Holt Nedre Romerike Taxi H3 171 156 149 166 133 147 922
32 John Odlolien JIL Lillestrøm H3 179 154 92 168 176 143 912
33 Nikola Kovacievic Weber Leca Rælingen H3 152 177 125 182 133 137 906
34 Aage Bjartaas Skybert H3 163 103 185 138 132 158 879
35 Runar Johansen Team 62+ H3 112 149 157 181 140 138 877
                     
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Thomas Nilsson Weber Leca Rælingen H4 196 190 173 171 150 109 989
2 Olav Grønli Weber Leca Lillestrøm H4 163 108 164 183 185 170 973
3 Kai Jabjør Team 62+ H4 169 173 172 130 145 166 955
4 Trond Magnussen Team 62+ H4 159 132 157 175 185 124 932
5 Leif Erik Jakobsen Hitachi Power Tools H4 135 152 156 159 147 150 899
6 Yared Alene Ahlsell Kondisklubben H4 161 122 168 158 158 117 884
7 Raymond A. Skogseth Ahlsell Kondisklubben H4 136 142 145 150 172 130 875 17X21/
8 Stian Folke Løvdal Weber Leca Rælingen H4 97 131 135 158 181 173 875 17X20/
9 Brynjar Øie Icopal H4 153 172 150 117 156 127 875 17X19/
10 Ronnie Udnæs Weber Leca Rælingen H4 156 168 168 107 135 132 866
11 Frode Harsjøen Nedre Romerike Taxi H4 122 167 88 129 141 151 798
12 Svein Erlend Martinussen FFI H4 144 129 159 110 132 109 783
13 Stein Giltun Icopal H4 132 114 137 124 122 137 766
14 Ståle Mellesdal FFI H4 108 138 124 108 143 143 764
                     
Nr Spiller Lag Klasse S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum
1 Tam Duc Nguyen Ahlsell Kondisklubben H5 138 200 144 174 178 131 965
2 Jan Erik Mangerud RPI H5 140 165 130 111 181 161 888
3 Claudio Florens Solar Norge H5 113 92 130 129 133 128 725
Resultatliste Åpningsturnering 2013
HERRER 1 2 3 4 5 6 Netto HCP Res
1 Thomas Nilsson Weber Leca Rælingen 184 168 174 154 174 220 1074 222 1296
2 Jan Teigen  RPI 182 198 220 193 202 196 1191 96 1287
3 Arne Sæther Icopal 170 246 220 203 190 212 1241 36 1277
4 Arne Pettersen LHL Skedsmo 202 247 206 185 181 154 1175 84 1259
5 Widar Bråthen Team 62+ 162 183 237 181 191 191 1145 108 1253
6 Roar Blikstad Bikuben 148 234 214 177 197 173 1143 96 1239
7 Raymond A Skogseth Ahlsell Kondisklubben 147 146 179 136 141 178 927 294 1221
8 Øivind Lange Team 62+ 172 175 166 190 145 180 1028 192 1220
9 Stian Folke Løvdal Weber Leca Rælingen 174 145 197 165 154 149 984 234 1218
10 Øystein Hjell Skybert 195 175 176 187 171 157 1061 150 1211
11 Tam Tuc Nguyen Ahlsell Kondisklubben 109 151 132 157 157 202 908 300 1208
12 Robert Steen Dalen FFI 209 205 137 194 188 211 1144 60 1204
13 Per Arne Ulseth FFI 180 161 161 202 132 175 1011 186 1197 22X
14 Jan Ødegård Metro Pensjonistene 162 189 168 189 159 180 1047 150 1197 20X
15 Trond Magnussen Team 62+ 138 148 181 155 156 202 980 216 1196
16 Øyvind Antonsen Weber Leca Rælingen 136 198 236 163 158 147 1038 156 1194
17 Aage Bjartaas Skybert 201 174 149 184 145 177 1030 162 1192
18 Tom Arne Andersen Team Jessheim 158 184 155 181 188 167 1033 156 1189
19 Yared Alene Ahlsell Kondisklubben 137 147 144 163 133 175 899 286 1185
20 Arild Slattum Team Jessheim 188 167 213 177 193 160 1098 84 1182
21 Terje Mælen Flytoget 194 165 236 157 162 174 1088 90 1178
22 Egil Utimark Bikuben 152 223 164 149 190 155 1033 144 1177 21X
23 Stian Lund Weber Leca Rælingen 193 178 177 135 135 179 997 180 1177 18X
24 Roy Are Nilsen  Ahlsell Kondisklubben 165 180 193 169 166 176 1049 126 1175
25 Terje Asbjørnsen Ringnes 171 152 200 193 170 183 1069 102 1171
26 Jan Reidar Fonbæk Moelven Nordia 124 146 203 206 165 133 977 192 1169
27 Terje Haug Team Jessheim 144 135 181 170 158 181 969 198 1167
28 Audun Furuseth Ahlsell Kondisklubben 154 156 171 156 174 148 959 192 1151 24X
29 Runar Johansen Team 62+ 174 148 179 158 155 151 965 186 1151 11X
30 Kai Quille LHL Skedsmo 170 145 147 170 167 183 982 162 1144
31 Kjetil Sørlie Bikuben 165 182 161 188 123 184 1003 138 1141
32 Arnfinn Thorsø Team Frukt 123 176 143 196 162 201 1001 138 1139
33 Åge Johannesen JIL Lillestrøm 170 151 157 203 150 180 1011 126 1137
34 Bjarne Nerdrum JIL Lillestrøm 192 158 211 178 168 190 1097 36 1133
35 Egil Vavik Team 62+ 177 136 170 170 173 143 969 162 1131 21X
36 Ronny Udnes Weber Leca Rælingen 116 122 175 166 113 169 861 270 1131 14X
37 Jan Olav Thorsø Team Frukt 124 164 144 186 172 193 983 138 1121
38 Kai Jabjør Team 62+ 125 138 164 152 159 142 880 234 1114
39 Jarle Amundsen AIM Norway 142 155 183 160 185 165 990 120 1110
40 Vidar Haug Kolstad Weber Leca Lillestrøm 157 164 205 134 137 104 901 204 1105
41 Arne Kr. Johansen Weber Leca Rælingen 139 152 197 177 139 141 945 156 1101
42 Stig Hamnvikvold Weber Leca Rælingen 168 156 160 174 112 180 950 150 1100
43 Vidar Frantzen Rælingen Kommune 146 157 131 192 123 139 888 210 1098
44 Bjørn Skogli Weber Leca Lillestrøm 124 140 149 150 159 211 933 150 1083
45 Olav Grønli Weber Leca Lillestrøm 126 142 135 167 162 126 858 222 1080
46 Frank Øyvind Olsen Skybert 179 157 179 146 145 181 987 84 1071
47 Jan Borgeteien Team Jessheim 190 145 180 161 145 185 1006 54 1060
48 Mats Hertaas Team Frukt 181 200 114 159 123 138 915 144 1059
49 Steinar Thorsø Team Frukt 133 160 173 175 172 165 978 60 1038
50 Roar Karlsen Weber Leca Lillestrøm 119 126 137 145 168 132 827 210 1037
51 Lasse Nilsson Weber Leca Rælingen 143 162 160 194 137 155 951 78 1029
52 Per Martinsen Åkrene Mek 120 146 126 158 139 152 841 144 985
53 Kjell Blindheim Icopal 124 149 142 141 154 129 839 132 971
Resultatliste Åpningsturnering 2013
DAMER 1 2 3 4 5 6 Netto HCP Res
1 Åshild Schei AHUS 154 166 157 150 175 166 968 204 1172
2 Rita Helen Nygaard Unibuss Romerike 203 130 169 135 157 130 924 246 1170
3 Mai Britt Amundsen RPI 191 160 162 136 146 208 1003 162 1165
4 Bjørg Halvorsen AHUS 128 147 144 172 153 156 900 264 1164
5 Turid Frantzen Rælingen Kommune 180 147 145 105 162 155 894 246 1140
6 Astrid Gustafsen AHUS 96 135 88 166 121 164 770 336 1106
7 Ulla Pettersen LHL Skedsmo 146 158 159 155 149 158 925 126 1051
8 Anne Marie Kristoffersen JIL Lillestrøm 109 144 132 145 103 134 767 276 1043
Resultatliste Avslutningsturnering 2013
Herreklassen
Spillernr Spiller  Bedriftsidrettslag S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum HCP TOTAL
1 2844 Thomas Engebretsen Landsfengslet 180 180 198 227 264 201 1250 168 1418
2   Daniel Bergström Asko Øst 190 267 235 245 232 204 1373 0 1373 45X
3 108 Arne Sæther Icopal 221 244 199 258 247 186 1355 18 1373 41X
4 2570 Terje Mælen Flytoget 186 192 225 224 183 212 1222 78 1300
5 1510 Nikola Kovacevic Weber Leca Rælingen 240 164 213 186 171 180 1154 144 1298
6   Johnny Hagelund Vink Bowling 242 186 181 202 214 204 1229 54 1283
7 2384 Widar Bråthen Team 62+ 255 181 156 196 210 180 1178 96 1274
8 1121 Frank Øyvind Olsen Skybert 235 221 165 191 206 182 1200 72 1272
9 3106 Mats Hertas Team Frukt 238 205 151 200 205 137 1136 126 1262
10 857 Roar Blikstad Bikuben 192 196 158 204 216 213 1179 78 1257
11 498 Per Martinsen Åkrene Mek 189 153 203 208 183 182 1118 132 1250
12 2239 Øyvind Antonsen Weber Leca Rælingen 177 150 211 171 169 221 1099 150 1249
13 2432 Morten Pedersen FFI 188 213 256 146 156 200 1159 78 1237
14 1797 Robert S Dalen FFI 203 201 196 200 197 183 1180 42 1222
15 2938 Tor Arne Sørum Hitachi Power Tolls 169 158 204 183 146 174 1034 186 1220
16 2456 Per Roar Schøyen SAS Bowling 173 222 169 201 187 170 1122 96 1218 26X
17 3433 Kai Jabjør Team 62+ 166 145 151 129 191 202 984 234 1218 16X
18 1201 Bjarne R. Nerdrum JIL Lillestrøm 170 188 259 203 189 188 1197 18 1215
19 3457 Stian Folke Løvdal Weber Leca Rælingen 146 195 173 146 156 169 985 222 1207
20 1640 Steinar Asdahl SAS Bowling 156 160 202 126 202 201 1047 156 1203
21 656 Kjell-Yngve Blindheim Icopal 176 132 186 179 213 201 1087 108 1195
22 2111 Gunnar Wielecki LHL Skedsmo 171 169 226 164 171 203 1104 78 1182
23 3147 Rune Mørk Hellanor 207 161 181 164 136 191 1040 138 1178
24 3390 Vidar Frantzen Rælingen Kommune 162 138 156 164 192 167 979 198 1177
25 260 Øystein Hjell Skybert 144 154 214 192 146 192 1042 132 1174
26   Terje Karlsen Follo Pensjonistene 134 181 191 192 189 160 1047 126 1173
27 1297 Jan Teigen RPI 191 188 201 155 167 192 1094 78 1172 26X
28   Jarle Karlsen Vink Bowling 176 176 164 166 168 166 1016 156 1172 24X
29 3456 Ronnie Udnæs Weber Leca Rælingen 160 133 184 155 166 122 920 252 1172 21X
30 3303 Egil Utimark Bikuben 198 152 171 202 167 155 1045 120 1165
31 673 Åge Reime JIL Lillestrøm 159 165 156 203 244 147 1074 90 1164
32 2710 Stig Hamniksvoll Weber Leca Rælingen 158 208 154 164 189 164 1037 126 1163 23X
33 1641 Erling Volden SAS Bowling 200 161 174 157 149 136 977 186 1163 15X
34 724 Aage Bjartaas Skybert 172 213 159 138 157 185 1024 138 1162
35 1487 Steinar Thorsø Team Frukt 141 153 187 245 222 164 1112 42 1154
36 2944 Jan Olav Thorsø Team Frukt 120 186 195 182 165 185 1033 120 1153
37 3432 Trond Magnussen Team 62+ 136 179 155 157 160 153 940 210 1150
38   Kjell-Åge Moslet Ellos 113 158 227 163 182 183 1026 120 1146 21X
39 2535 Jan R Fonbæk Moelven Nordia 144 193 163 147 165 166 978 168 1146 20X
40 1757 Kai Quille LHL Skedsmo 167 198 156 156 146 157 980 162 1142
41 2937 Leif-Erik Jakobsen Hitachi Power Tolls 178 137 189 146 170 123 943 198 1141
42 1671 Egil Martin Gulla Landsfengslet 151 145 187 161 173 161 978 162 1140 20X
43 2152 Surinder Agnihotri AHUS 136 176 170 185 156 155 978 162 1140 18X
44 370 Åge Johannessen JIL Lillestrøm 172 184 170 187 170 160 1043 96 1139
45 3435 Øivind Lange Team 62+ 142 145 137 190 171 171 956 180 1136
46 3198 Knut Christiansen Rælingen Kommune 137 186 153 128 171 153 928 198 1126
47 2351 Bjørn Skogli Weber Leca Lillestrøm 134 176 149 190 159 179 987 138 1125
48 3305 Kjetil Sørlie Bikuben 153 180 143 191 160 177 1004 120 1124
49 3105 Rune Syvertsen AIM Norway 186 171 171 206 143 150 1027 96 1123
50   Odd Anders Schröder Asko Øst 184 149 154 209 166 171 1033 84 1117
51 3082 Ståle Mellesdal FFI 172 125 152 153 133 111 846 264 1110
52 3431 Egil Vavik Team 62+ 160 168 157 121 201 162 969 138 1107
53 238 Arne Pettersen LHL Skedsmo 156 196 172 195 168 150 1037 66 1103
54   Håkon Cook Vink Bowling 208 152 151 194 128 149 982 120 1102
55   Clay Orendy Asko Øst 125 137 107 111 178 141 799 300 1099
56 2266 Torgeir Bøhn AHUS 146 155 137 171 149 165 923 174 1097
57 1444 Lars Kenneth Revheim AIM Norway 195 160 159 122 170 163 969 126 1095
58 1355 Jarle Amundsen AIM Norway 172 193 158 156 138 178 995 90 1085
59 2663 Stian Lund Weber Leca Rælingen 135 173 147 172 145 145 917 156 1073
60 2355 Frode Hval Weber Leca Lillestrøm 178 175 163 138 146 146 946 126 1072
61 3428 Thomas Nilsson Weber Leca Rælingen 136 127 153 105 204 148 873 198 1071
62 3172 Ottar Graasvoll FFI 149 154 115 155 177 136 886 180 1066
63 2943 Arnfinn Thorsø Team Frukt 149 183 158 172 146 143 951 114 1065
Resultatliste Avslutningsturnering 2013
Dameklassen
Spillernr Spiller  Bedriftsidrettslag S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum HCP TOTAL
1 1997 Elisabeth Larsen Landsfengslet 183 134 174 255 207 157 1110 216 1326
2 447 Ulla Pettersen LHL Skedsmo 186 200 179 182 202 152 1101 102 1203
3 3340 Astrid Gustavsen AHUS 120 133 148 114 148 156 819 324 1143
4 2609 Elin Hammernes SAS Bowling 171 139 141 211 125 152 939 180 1119
5 1074 Bjørg Halvorsen AHUS 137 184 145 170 120 106 862 246 1108
6 3308 Turid Frantzen Rælingen Kommune 165 122 156 118 154 153 868 222 1090
7 197 Mai Britt Amundsen RPI 153 157 148 158 174 159 949 138 1087
8 3449 Christine Kværnæs Rælingen Kommune 114 119 157 150 158 153 851 222 1073
9 3375 Brit Stai LHL Skedsmo 147 150 141 133 165 188 924 138 1062
10 1056 Karin Johnsen AHUS 141 116 128 145 138 109 777 246 1023
Resultater KM 2013 Metro Bowling
Kretsmestere 2013:
Lars Jørgen Dahl Team Jessheim
Ulla Pettersen LHL Skedsmo
Herreklassen
Stegfinaler
Nr Spiller Lag S1 S2-1 S2-2
1 Lars Jørgen Dahl Team Jessheim 201 163 211
2 Daniel Bergström Asko Øst   160 208
3 Arne Pettersen LHL Skedsmo 190    
Semifinale
Nr Spiller Lag Innl S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum HCP Total
1 Daniel Bergström Asko Øst 1347 172 224 179 210 239 195 2566 0 2566  
2 Lars Jørgen Dahl Team Jessheim 1318 139 159 164 248 243 235 2506 0 2506  
3 Arne Pettersen LHL Skedsmo 1276 216 210 201 206 197 161 2467 30 2497  
4 Jan Teigen RPI 1209 190 199 191 245 231 185 2450 30 2480  
5 Bjarne Nerdrum JIL Lillestrøm 1210 199 212 243 204 193 184 2445 0 2445  
6 Håkon Cook Vink Bowling 1218 202 177 169 150 182 166 2264 60 2324  
Innledende
Nr Spiller Lag S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum HCP Total
1 Daniel Bergström Asko Øst 170 269 227 247 209 225 1347 30 1377 Semi
2 Lars Jørgen Dahl Team Jessheim 213 212 183 246 231 233 1318 0 1318 Semi
3 Arne Pettersen LHL Skedsmo 175 194 184 235 247 211 1246 30 1276 Semi
4 Håkon Cook Vink Bowling 174 197 223 188 171 205 1158 60 1218 Semi
5 Bjarne Nerdrum JIL Lillestrøm 147 289 175 193 205 201 1210 0 1210 Semi
6 Jan Teigen RPI 204 201 158 204 196 216 1179 30 1209 Semi
7 Robert Steen Dalen FFI 246 171 251 182 158 200 1208 0 1208  
8 Carlos Castellan Hellanor 170 184 228 207 176 182 1147 60 1207 30X
9 Jan Ødegård Team Jessheim 197 180 245 201 189 165 1177 30 1207 28X
10 Arne Sæther Icopal   179 188 215 185 189 244 1200 0 1200  
11 Johnny Hagelund Vink Bowling 201 153 171 238 188 213 1164 30 1194      
12 Kjell Ødegård Gresvig 192 180 214 181 188 206 1161 30 1191  
13 Kjell-Yngve Blindheim Icopal BIL 157 234 180 194 193 202 1160 30 1190  
14 Jan Borgeteien Team Jessheim 194 155 188 203 224 205 1169 0 1169  
15 Mats Hertaas Team Frukt 182 159 196 157 200 212 1106 60 1166  
16 Rune Mørk Hellanor 182 210 171 193 188 155 1099 60 1159  
17 Egil Vavik Team62+ 161 131 236 208 147 155 1038 120 1158  
18 Widar Bråthen Team62+ 185 201 223 202 157 153 1121 30 1151  
19 Øyvind Antonsen Weber Leca Rælingen 136 206 182 158 200 206 1088 60 1148  
20 Runar Johansen Team62+ 130 172 161 195 182 182 1022 120 1142  
21 Gunnar Wielecki LHL Skedsmo 180 141 213 192 201 210 1137 0 1137  
22 Arnfinn Thorsø Team Frukt 148 185 161 208 200 169 1071 60 1131  
23 Stig Hamnvikvoll Weber Leca Rælingen 159 200 160 223 169 154 1065 60 1125  
24 Jan Olav Thorsø Team Frukt 223 210 144 182 148 155 1062 60 1122  
25 Jarle Amundsen AIM Norway 167 178 195 194 153 197 1084 30 1114  
26 Jan R Fonbæk Moelven Nordia as 148 164 187 191 179 184 1053 60 1113  
27 Leif-Erik Jakobsen Hitachi Power Tool 159 200 215 167 100 179 1020 90 1110  
28 Lars Kenneth Revheim AIM Norway  183 201 186 160 127 212 1069 30 1099  
29 Kjetil Sørli Bikuben 158 146 209 178 191 186 1068 30 1098  
30 Stian Lund Weber Leca Rælingen 220 168 153 150 188 158 1037 60 1097  
31 Jarle Karlsen Vink Bowling 183 177 137 200 178 148 1023 60 1083  
32 Morten Pedersen FFI 171 153 203 192 195 167 1081 0 1081  
33 Øystein Hjell Skybert 180 169 155 202 167 177 1050 30 1080  
34 Vidar Frantzen Rælingen Kommune 143 149 190 145 162 200 989 90 1079  
35 Rune Syvertsen AIM Norway  163 190 177 192 146 175 1043 30 1073 27X
36 Aage Bjartaas Skybert 166 153 169 178 180 197 1043 30 1073 21X
37 Arild Slattum Team Jessheim 140 147 156 191 191 246 1071 0 1071 25X
38 Ronnie Udnæs Weber Leca Rælingen 180 154 161 134 156 166 951 120 1071 23X
39 Egil Utimark Bikuben 177 164 165 166 190 148 1010 60 1070  
40 Lasse Nilsson Weber Leca Rælingen 172 176 158 156 193 182 1037 30 1067  
41 Tommy Gundersen Øvre Romerike Taxi 148 196 195 214 165 146 1064 0 1064  
42 Åge Johannessen JIL Lillestrøm 148 166 179 178 188 169 1028 30 1058  
43 Steinar Thorsø Team Frukt 174 162 210 126 184 190 1046 0 1046  
44 Per Martinsen Åkrene Mek 167 194 188 155 121 160 985 60 1045  
45 Bjørn Skogli Weber Leca Lillestrøm 137 172 149 160 152 213 983 60 1043  
46 Freddy Haraldsen Nets Active 162 138 179 148 178 206 1011 30 1041  
47 Vidar Haug Weber Leca Lillestrøm 189 181 174 164 149 120 977 60 1037  
48 Christian Echolm Hellanor 161 152 194 172 180 145 1004 30 1034  
49 Christian Bredli TNT Norge 121 160 154 157 174 144 910 120 1030  
50 Frank Øyvind Olsen Skybert 183 160 165 172 143 176 999 30 1029  
51 Kai Jabjør Team62+ 139 146 135 155 169 157 901 120 1021  
52 Dag Holt Nedre Romerike Taxi 158 169 144 170 184 132 957 60 1017  
53 Roar Karlsen Weber Leca Lillestrøm 146 146 165 149 133 179 918 90 1008  
54 Thomas Nilsson Weber Leca Rælingen 119 161 158 156 178 145 917 90 1007 20X
55 Tor Arne Sørum Hitachi Power Tool 191 137 155 149 123 162 917 90 1007 14X
56 Frode Hval Weber Leca Lillestrøm 157 171 139 186 185 138 976 30 1006 22X
57 Jon Laurendz Rælingen Kommune 135 160 189 147 145 170 946 60 1006 18X
58 Anders Jahr Rælingen Kommune 178 149 160 141 163 149 940 60 1000 22X
59 Kevin Clapp AIM Norway  177 180 131 157 143 182 970 30 1000 14X
60 Øivind Lange Team62+ 182 155 154 118 148 122 879 120 999  
61 Stian Folke Løvdal Weber Leca Rælingen 157 129 174 147 165 99 871 120 991  
62 Trond Magnussen Team62+ 117 141 98 147 159 179 841 120 961  
63 Jon Odlolien JIL Lillestrøm 140 177 136 158 111 163 885 60 945  
64 Olav Grønli Weber Leca Lillestrøm 148 114 144 160 122 166 854 90 944  
65 Frode Harsjøen Nedre Romerike Taxi 156 143 124 135 150 159 867 60 927  
66 Knut Th Christiansen Rælingen Kommune 139 165 123 138 166 142 873 30 903  
67 Kris Enersen TNT Norge 108 120 141 146 108 155 778 120 898  
68 Steinar Giltun Icopal BIL 132 105 121 173 117 126 774 90 864  
69 Per Einar Olsen Icopal BIL 70 113 82 109 104 127 605 120 725  
Dameklassen
Stegfinaler
Nr Spiller Lag S1 S2-1 S2-2
1 Ulla Pettersen LHL Skedsmo   182 194
2 Ellen Marie Andersen IBM Klubben 171 176 154
3 Christine Kværnæs Rælingen Kommune 131    
Innledende
Nr Spiller Lag S1 S2 S3 S4 S5 S6 Sum HCP Total
1 Ulla Pettersen LHL Skedsmo 193 150 234 191 180 194 1142 0 1142
2 Christine Kværnæs Rælingen Kommune 148 188 207 132 158 134 967 120 1087
3 Ellen Marie Andersen IBM Klubben 175 147 184 182 172 189 1049 0 1049
4 Rita Helene Nygaard Unibuss Romerike 165 161 174 160 136 126 922 60 982  
5 Mai Britt Amundsen RPI 170 169 146 174 158 149 966 0 966
6 Åshild Schei AHUS 115 164 157 193 161 134 924 30 954
7 Turid Frantzen Rælingen Kommune 123 143 149 149 116 190 870 60 930
8 Karin Johnsen AHUS 121 124 162 159 130 105 801 120 921
9 Karin Kværnæs Rælingen Kommune 141 139 121 109 163 156 829 90 919  
10 Wenche Freitag Rustad Rælingen Kommune 129 134 149 104 140 141 797 120 917  
11 Anne Marie Kristoffersen JIL Lillestrøm 107 133 132 142 128 122 764 60 824  
12 Astrid Gustavsen AHUS 85 115 109 125 119 133 686 120 806  
13 Anne Fjerdingby Rælingen Kommune 137 96 108 108 107 145 701 90 791  
[Hjem] [Bedriftsbowling] [Bowlingresultater] [Terminlister] [Turneringsresultat] [Turneringsinfo] [Turneringsinnbydelse] [Bowling-cupen] [Snittliste] [Årets snittliste] [Regelverk Bowling] [Bedriftsgolf] [Mattis Ltd.]