Hjemmesiden til Øystein Hjell

                            Terminliste Bedriftsgolfserien  2014                        

Terminliste Golfserien 2014 ABIK Romerike
Avdeling A
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
A1 Skedsmo Kommune I Scaleit A3 Frosky Skedsmo Kommune I A5 Scaleit Frosky
A2 Allnex Dynea ll  Frosky A4 Scaleit Allnex Dynea ll  A6 Skedsmo Kommune I Allnex Dynea ll 
Skedsmo Kommune I Øystein Olsen   66938237 90661245   oysteino@skedsmo.kommune.no  
Allnex Dynea ll  Stefan Olsson    93251392 stefan.olsson@dynea.com  
Scaleit Steinar Olsen   95290105 steinar@scaleit.no  
Frosky Ove Frostad   92820032 ove.frostad@frosky.no  
AVD. B
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
B1 Felleskjøpet ll Skedsmo Kommune Il B3 Oslo Lufthavn l Felleskjøpet ll B5 Felleskjøpet ll Posten Lillestrøm
B2 Posten Lillestrøm Oslo Lufthavn l B4 Skedsmo Kommune Il Posten Lillestrøm B6 Oslo Lufthavn l Skedsmo Kommune Il
Skedsmo Kommune Il Bjørn Andre Pedersen 66938331 90106480 bjoanped@frisurf.no  
Felleskjøpet ll Claes Karlsson   92096157 claes.karlsson@felleskjopet.no  
Posten Lillestrøm Jarle H Finstad   48231075 jarle.finstad@posten.no  
Oslo Lufthavn l Kurt Kemi   41565163 kurt.kemi@osl.no  
AVD. C
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
C1 Skedsmo Kommune Ill NRBR  C3 Elexia Jessheim Skedsmo Kommune Ill C5 Saxi Produkter  Skedsmo Kommune Ill
C2 Saxi Produkter  Elexia Jessheim C4 NRBR  Saxi Produkter  C6 Elexia Jessheim NRBR 
Skedsmo Kommune Ill Roald Hansen   99504062 roals@jane.no  
Saxi Produkter  Rune Olsen 67934114 95859759 rune@saxi.no  
NRBR  Morten Thoresen   90666797 morten.thoresen@nrbr.no  
Elexia Jessheim l Stian Holme   98234810 stian.holme@elexia.no  
AVD. D
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
D1 FLO Kjeller I CTC FERROFIL D3 CTC FERROFIL Allnex_Dynea l D5 CTC FERROFIL FFI
D2 Allnex_Dynea l FFI D4 FFI FLO Kjeller I D6 Allnex_Dyneal FLO Kjeller I
Allnex_Dynea l Ole Johnny Ellefskås    93499046 ole.ellefskaas@dynea.com   
FFI Frank B Steder   92048080 frank.steder@ffi.no   
CTC FERROFIL Jonny Børli   99496447 svein.finstad@ctc.no   
FLO Kjeller I Marius Vaage   90685774 mavaage@u.forsvaret.no   
AVD. E
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
E1 Lørenskog Kommune II FLO Kjeller III E3 Mediq Norge Lørenskog Kommune II E5 Mediq Norge FLO Kjeller III
E2 Skybert l Mediq Norge E4 FLO Kjeller III Skybert l E6 Skybert l Lørenskog Kommune II
FLO Kjeller III Jens Bolstad   93409236 jbolstad@mil.no  
Mediq Norge Per Rosengren   95703523 per.rosengren@mediqnorge.no  
Lørenskog Kommune II Arne Kristensen 67934114 48071070 akr@lorenskog.kommune.no  
Skybert l Øystein Hjell 63875428 90017859 kije@online.no  
  
AVD. F
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
F1 Allnex_Dynea lll Elexia Jessheim ll F3 IFE Bil Allnex_Dynea lll F5 IFE Bil Elexia Jessheim ll
F2 LHL Skedsmo IFE Bil F4 Elexia Jessheim ll LHL Skedsmo F6 LHL Skedsmo Allnex_Dynea lll
Allnex_Dynea lll          
LHL Skedsmo Per Martinsen   47262343 pmar1@live.no  
Elexia Jessheim ll Roar Rudshaug   99705055 roar.rudshaug@inceptor.no  
IFE Bil Bjørn H. Morland   99024947 bjornhm@ife.no  
AVD. G
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
G1 FLO Kjeller II Idrettens Hus Akershus l G3 Idrettens Hus Akershus l Felleskjøpet l G5 Felleskjøpet l FLO Kjeller II
G2 Felleskjøpet l Mobile Kjeller G4 Mobile Kjeller FLO Kjeller II G6 Idrettens Hus Akershus l Mobile Kjeller
FLO Kjeller II Frank Tonheim   95218863 ftonheim@mil.no  
Idrettens Hus Akershus l Tore Hubenthal   91162393 tore.hubenthal@handball.no  
Felleskjøpet l Eivind Eilerås   98008381 eivind.eileras@felleskjopet.no  
Mobile Kjeller Ove Bjørnstad   97105823 ove.bjornstad@mobile.no  
AVD: H
Runde 1 / Stableford innen 4.juni Runde 2 / Scramble innen 25.juni Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
H1 GS Hydro Lørenskog Kommune I H3 Astro GS Hydro H5 GS Hydro Hydra Pipe
H2 Hydra Pipe Astro H4 Lørenskog Kommune I Hydra Pipe H6 Astro Lørenskog Kommune I
GS Hydro Britt Holter   95130976 britt.holter@gshydro.no  
Hydra Pipe Roger Støa   45022846 roger@hydrapipe.no  
Lørenskog Kommune I Bjørn Torp   48284238 bto@lorenskog.kommune.no  
Astro Kristinn Olafsson   91610695 kiddi@astro-as.no  
AVD  I
Runde 1 / Stableford Runde 2 / Scramble 2 Kamper før 10/6 Runde 3 / Bestball
I1 Icopal Skybert II I3 Oslo Lufthavn ll Icopal I5 Icopal IdrettensHus Akershus ll
I2 Oslo Lufthavn ll IdrettensHus Akershus ll I4 Skybert II AIM Norway I6 AIM Norway Oslo Lufthavn ll
AIM Norway     IdrettensHus Akershus ll     Skybert II  
Runde 4 / Stableford Runde 5 / Scramble 4 Kamper før 23/7
I7 AIM Norway Icopal I9 Oslo Lufthavn ll Skybert II
I8 IdrettensHus Akershus ll Skybert II I10 IdrettensHus Akershus ll AIM Norway
Oslo Lufthavn ll   Icopal  
Icopal Geir Sand   95164829 nogos@icopal.com  
Oslo Lufthavn ll Edgar Kemi   99374269 edgar.kemi@osl.no  
AIM Norway Kevin Clapp   46440923 kevinclapp@hotmail.com  
IdrettensHus Akershus ll Arne Storstrøm   41524949 arne.storstrom@handball.no  
Skybert II Stig Pettersen   90651664 stig.pettersen@live.no  
[Hjem] [Bedriftsbowling] [Bedriftsgolf] [Golfresultater] [Golf CUP] [Terminliste] [Regelverk Cup] [Regelverk Serie] [Simulatorresultater] [Resultatskjema] [Innbydelser] [Mattis Ltd.]