Hjemmesiden til Øystein Hjell

Snitt sesongen 2012_13

 

Bowlingserien 12/13

Ajour pr. 1. juni 2013

 

Spillernr

Navn

Snitt

Totalt pinnefall

Antall serier

 

Ahlsell Kondisklubben

3443

Yared Alene

139,9

1 539

11*

3444

Bjørn Kristian Bekkensten

113,5

1 248

11*

3442

Victor Breimo

134,3

1 074

8*

3511

Kenny Dimitri

145,2

871

6*

3501

Atle Fjellstad

133,0

2 794

21

1808

Audun Furuseth

159,3

3 982

25

3439

Judith Hummerhjelm

110,8

443

4*

3499

Mads Iversen

100,0

500

5*

3447

Trond Karlsen

119,9

1 079

9*

3445

Tomas Laszio

133,3

3 198

24

3523

Tam Nguyen

116,7

700

6*

3446

Roy Arne Nilsen

174,5

7 853

45

3529

Kenneth Skjærstad

132,0

396

3*

3521

Raymond A. Skogseth

135,0

810

6*

3505

Rene Zonneveld

117,6

941

8*

3448

Bjørn Arne Ødegaard

126,0

378

3*

 

AHUS

2152

Surinder Agnihotri

162,1

4 864

30

1462

Kent Morgan Bergstrøm

170,8

5 637

33

2266

Torgeir Bøhn

157,9

5 210

33

3340

Astrid Gustafsen

125,3

6 766

54

1074

Bjørg Halvorsen

142,0

5 538

39

1056

Karin Johnsen

138,4

6 227

45

1480

Reidar Olsen

155,3

2 330

15

2538

Åshild Schei

155,9

8 420

54

 

AIM Norway

1355

Jarle Amundsen

176,5

13 770

78

29

John Amundsen

138,9

9 165

66

1916

Kevin Clapp

166,6

7 828

47

3488

Jørn Dybdal

87,0

261

3*

1827

Birger Kvelstad

159,7

7 026

44

3487

Richard Nordås

136,5

1 774

13

1444

Lars Kenneth Revheim

170,5

8 183

48

3512

Marius Strand

126,7

380

3*

404

Roar Strøm

169,6

11 196

66

3105

Rune Syvertsen

176,4

9 175

52

 

Bikuben

847

Roar Blikstad

182,5

14 601

80

3305

Kjetil Sørli

171,9

15 474

90

3303

Egil Utrimark

171,4

15 423

90

 

BMS

3287

Thor Baumann

117,6

5 408

46

1979

Per Brovold

158,6

5 868

37

2977

Rolf Eriksen

140,7

6 048

43

3510

Anne Granrud

119,0

238

2*

2030

Stein Myrhagen

154,5

8 034

52

 

Cargotec

83

Odd Andersen

151,8

2 884

19

2575

Rune Bye

131,6

3 947

30

84

Trygve Hansen

141,6

7 649

54

1092

Ole Haugen

149,9

5 846

39

1282

Jan Harald Koi

152,3

6 703

44

 

Dynea-Cytec

264

Arve Engen

146,2

3 071

21

1626

Bente O. Eriksen

141,2

3 812

27

293

Erik Hulbredt

148,3

8 008

54

271

Nils Arne Jentoft

171,5

7 205

42

2759

Magnus Skjønhaug

146,1

4 820

33

944

Eivind Svendsen

153,1

3 216

21

 

Ekornes Bowlers

2790

Kai Rune Knutsen

154,1

6 933

45

2329

Egil Malones

166,0

1 992

12

2826

Jan Erik Roksti

198,3

1 190

6*

3035

Jakob Rugset

134,8

1 213

9*

2858

Kristian Thøgersen

135,7

1 221

9*

3054

Serdar Uymaz

138,8

4 996

36

3069

Cemal Øztusk

145,6

6 117

42

 

Expert

3502

Jan Arild Bråthen

127,3

382

3*

1033

Arne Reidar Haugen

145,4

5 236

36

2398

Kari Heggnes

146,7

5 723

39

3243

Nils Ivar Kobberstad

107,6

2 583

24

3455

Natalia Millidahl

81,3

244

3*

3331

Fredrik Theisen

123,5

2 223

18

2974

Randi Tuvrønningen

98,7

296

3*

1014

Wenche Tuvrønningen

117,5

705

6*

 

FFI

3412

Ivar Alm

119,0

1 071

9*

3409

Joakim Andersen

114,4

6 176

54

2648

Einar Berglund

161,0

5 796

36

1797

Robert Steen Dalen

191,3

15 494

81

3262

Hans Marius Degerdal

142,4

3 845

27

3172

Ottar Graasvoll

155,7

7 008

45

248

Tom Cato Johannessen

154,3

7 407

48

2777

Jo Hagness Kiran

156,6

2 349

15

3430

Henrik Kjønnerød

88,5

1 062

12

2390

Svein Erlend Martinussen

142,9

3 859

27

3082

Ståle Mellesdal

139,8

8 389

60

3489

Herman Midelfart

81,6

1 469

18

3376

Martin Normann Nielsen

126,6

1 899

15

2082

Lars Erik Nymoen

149,3

5 376

36

2432

Morten Pedersen

182,5

12 593

69

2701

Vinh Quang Pham

136,7

410

3*

3272

Tareq Abou Qassem

133,9

2 811

21

3251

Tallak Harald Risdal

139,6

5 026

36

647

Henrik Sjøl

147,9

5 324

36

1589

Jan Arild Teland

137,5

5 776

42

2346

Per Arne Ulseth

161,4

9 681

60

3097

Kjetil Bergh Ånonsen

120,9

2 902

24

 

Flytoget

2679

Svein Arnesen

169,3

5 416

32

3059

Per Kristian Brændø

153,5

3 531

23

3458

Andreas Dahlberg

143,2

3 579

25

3424

Mads Frøland

132,7

3 184

24

2684

Odd Olav Hvalen

148,8

6 994

47

2680

Vidar Johansen

140,7

422

3*

2570

Terje Mælen

184,1

15 461

84

463

Tormod Odland

154,0

3 695

24

1488

Tom Schei

182,8

12 614

69

2767

Karl-Rikard Sillen

187,2

4 493

24

2639

Sigve Thomassen

176,5

1 059

6*

3175

Sindre Vatle

173,3

8 144

47

 

Hellanor

1154

Carlos Castellan

166,4

8 983

54

3297

Roger Christensen

147,7

3 101

21

1238

Christian Eckholm

167,3

9 538

57

3147

Rune Mørk

169,2

12 692

75

1155

Bjørn Sundeng

159,8

1 917

12

 

Hitachi Power Tools

131

Ansgar Friberg

138,7

416

3*

2937

Leif-Erik Jakobsen

153,1

10 107

66

3373

Geir Ove Martinsen

169,1

7 101

42

1895

Jan Henning Nyhus

152,5

6 100

40

2938

Thor Arne Sørum

157,1

11 152

71

 

Icopal

656

Kjell Blindheim

174,0

15 663

90

3524

Åsmund Blindheim

132,5

795

6*

112

Kjell Arne Fløttum

167,9

11 079

66

3081

Stein Giltun

147,2

9 273

63

3396

Per Einar Olsen

118,5

4 623

39

696

Modolf Ranheim

153,1

7 350

48

3513

Patrick Ranheim

109,0

327

3*

108

Arne Sæther

196,6

12 385

63

3283

Brynjar Øie

145,8

8 747

60

1285

Arne Olav Østli

152,7

4 580

30

 

IFE

221

Brede Andreassen

159,8

4 794

30

223

Odd Arne Fjellstad

160,8

965

6*

1859

Randi Hurlen

139,7

4 611

33

218

Tormod Lønaas

176,6

8 476

48

1252

Nils O. Solum

154,2

6 014

39

1823

Rolf Sødahl

157,5

5 199

33

 

JIL Grorud

3516

Trond Andreassen

175,2

1 051

6*

3454

Silvano Bajretta

151,0

453

3*

3464

Arild Bergersen

156,3

3 282

21

3520

Geir Foss

167,3

1 004

6*

3481

Arne Haug

142,4

997

7*

3482

Arne Herness

160,9

4 184

26

3453

Svein Kjøraas

152,5

610

4*

3466

Birger Opås

144,8

1 738

12

3522

Sigurd Ossletten

152,0

456

3*

3465

Thormod Vekrum

126,6

3 670

29

3452

Håkon Watterud

164,1

3 938

24

 

JIL Lillestrøm

370

Åge Johannessen

174,8

14 682

84

1400

Knut Johansen

155,1

8 839

57

3420

Anne Marie Kristoffersen

139,8

8 807

63

3316

Eivind Lyhus

138,3

1 659

12

1201

Bjarne Nerdrum

196,7

17 116

87

1091

John Odlolien

158,0

9 955

63

3312

Tove Olsen

145,0

870

6*

673

Åge Reime

177,9

11 741

66

2966

Paul Slettemoen

108,6

2 280

21

417

Ole Kristian Teigen

153,3

460

3*

 

Landsfengslet

1672

Ronny Bjørkdahl

147,1

5 737

39

2982

Merete Burås

120,9

4 111

34

2844

Thomas Engebretsen

168,0

8 062

48

1676

Kirsten Gravdal

131,7

3 687

28

1671

Egil Martin Gulla

161,9

9 878

61

1927

Lasse Jacobsen

144,0

3 024

21

1997

Elisabeth Larsen

151,1

8 007

53

1680

Ove Lier

131,3

4 597

35

1675

Gerd Lunder

144,4

8 373

58

1674

May Lise Olsen

132,7

2 521

19

 

LHL Skedsmo

3144

Lars Bakka

159,6

6 225

39

3125

Eva Bogstad

129,8

4 284

33

3102

Britt M. Elstad

120,0

360

3*

3075

Hans Elstad

153,4

7 821

51

3525

Mildrid Johnsen

166,5

999

6*

3115

Annelin Nilsen

138,3

4 979

36

3370

Ole S. Omland

143,9

7 049

49

238

Arne Pettersen

184,3

14 559

79

447

Ulla Pettersen

175,2

9 812

56

1757

Kai Quille

162,4

4 384

27

3375

Brit Stai

167,4

8 034

48

3101

Målfrid Regina Vilfing

148,6

4 903

33

2981

Asbjørn Vågen

144,6

3 904

27

3194

Svein Wallentin

159,0

8 110

51

2111

Gunnar Wielecki

181,0

11 949

66

 

Lillestrøm Trafikkstasjon

2188

Ståle Bech

122,5

5 145

42

2186

Jan Erik Fjerdingby

175,7

2 108

12

2940

Knut Gjerdalen

155,5

8 862

57

3486

Finn Gulbrandsen

136,0

408

3*

2955

Marit Holtedahl

107,0

321

3*

3485

Arne Karlsen

178,6

1 607

9*

3099

Olav Skarløken

147,6

7 529

51

 

Martinsen & Skogseth

869

Brit Bragstad

122,0

366

3*

57

Elias Bragstad

150,0

9 000

60

930

Erik Martinsen

146,2

10 089

69

859

Per Skogseth

176,6

12 716

72

 

Moelven Nordia

3517

Fredrik Fonbæk

97,3

584

6*

3526

Geir Morten Fonbæk

72,3

217

3*

2535

Jan Fonbæk

159,5

12 442

78

3326

Roger Karlsen

118,7

1 781

15

2175

John Inge Lorentsen

147,3

6 188

42

2756

Magne Rydland

155,0

465

3*

3083

Jon Skottner

150,7

5 878

39

 

Myrdahl & Sveen

3403

Daniel Holter Johansen

122,7

368

3*

2808

Tom-Morten Myrdahl

124,8

749

6*

2783

Morten Rugtvedt

165,8

8 126

49

3462

Paul Tetoha

175,3

7 889

45

2786

Trond Torgersen

176,4

9 524

54

2793

Bedri Zymberi

173,5

6 765

39

 

Møller Logistikk

1636

Gunnar Eriksson

167,7

10 059

60

1124

Nina Pedersen

141,1

4 797

34

3162

Chi Kong Shum

164,9

1 319

8*

3116

Trung Ngoc Vo

166,4

7 156

43

1630

Trond Westbye

138,7

4 853

35

 

Måsan

1962

Rolf André Berger

168,7

10 123

60

2080

Terje Taraldset Hansen

155,1

7 908

51

2081

Torkil Askmann Larsen

160,6

9 638

60

2504

Michael Juhani Lindholm

141,8

851

6*

3463

Lars Erik Sandaker

135,3

406

3*

3002

Fredrik Woll

164,9

1 484

9*

3394

Erik Andreas Aasen

143,6

1 292

9*

 

Nedre Romerike Taxi

1500

Jane Burås

157,2

10 375

66

1907

Morten Christiansen

197,8

1 187

6*

1560

Frode Harsjøen

150,7

11 302

75

2146

Dag Holt

160,2

11 053

69

3386

Thomas Sand

123,3

370

3*

 

Renor

1715

Tom Andreassen

167,5

11 053

66

1892

Einar Olsen

137,3

824

6*

1716

Jørgen Sorgendal

167,7

10 567

63

2034

Jon Sætra

156,4

9 856

63

 

RPI

197

Mai Britt Amundsen

166,3

14 472

87

3126

Tom Ingholm

205,5

6 783

33

303

Bjørn Jahr

146,1

3 944

27

3518

Jan Erik Mangerud

132,5

1 987

15

1297

Jan Teigen

181,5

16 335

90

 

Rælingen Kommune

3198

Knut Christiansen

154,1

6 318

41

3205

Anne Fjerdingby

118,8

4 039

34

3308

Turid Frantzen

146,7

6 895

47

3390

Vidar Frantzen

154,9

7 591

49

3197

Anders Jahr

150,3

3 909

26

3449

Christine Kværnes

144,2

4 325

30

3203

Karin Kværnæs

133,3

5 066

38

3034

Jon Laurendz

152,9

3 975

26

3202

Wenche Freitag Rustad

128,6

4 758

37

 

SAS

1640

Steinar Asdal

163,1

3 426

21

1663

Jan Blakkisrud

159,8

5 594

35

2412

Magne Edseth

132,8

1 195

9*

2660

Eva Fjell

131,2

4 331

33

2659

Trond Fjell

151,5

5 908

39

2609

Elin Hammernes

157,9

4 105

26

3483

Frode Husnes

118,8

713

6*

2456

Per-Roar Schøyen

178,9

7 156

40

3426

Dan Teie

100,7

1 208

12

3039

Else Marie Teie

118,5

1 778

15

3051

Mie Teie

106,7

320

3*

1641

Erling Volden

157,5

8 662

55

3509

Eivor Økland

96,0

288

3*

2448

Jon Erik Økland

156,4

1 408

9*

1956

Tore Økland

171,9

7 219

42

 

Skedsmo Kommune

1391

Ali Adjou

170,9

11 960

70

2621

Arne Myhrvold

164,5

10 692

65

3223

Erik Sletta

157,9

11 212

71

3225

Erland Sunde

150,4

2 407

16

 

Skybert

724

Aage Bjartaas

166,5

14 982

90

3360

Anette Hjell

121,7

365

3*

260

Øystein Hjell

169,8

15 281

90

1121

Frank Olsen

185,0

12 210

66

 

Solar Norge

3405

Rune Braathen

131,3

1 970

15

3508

Thomas Kleven Eek

94,7

284

3*

2915

Claudio Florens

114,0

2 393

21

2905

Stig Hassel

151,5

4 998

33

3222

Dag Haugan

120,4

4 333

36

2901

Bjørn E. Larsen

156,3

4 220

27

3417

Ny Mita

116,3

349

3*

2903

Torleif Rød

122,9

2 949

24

 

Södra Timber

1690

Rune Dahl

107,3

644

6*

3479

Eva W. Eid

82,7

248

3*

1687

Hans Martin Grønbekk

154,1

6 010

39

1692

Halvor Kvilten

137,3

5 768

42

3429

Thomas Nilsson

140,3

842

6*

1685

Gro Risan

127,3

2 673

21

1684

Bjørn T. Sandvold

135,2

4 460

33

2714

Tom Kenneth Sandvold

135,4

1 625

12

 

TBB Driftstjenester

3474

Per Olav Bjerkengen

99,4

2 087

21

2210

Hugo Detlefsen

145,3

4 795

33

3469

Thomas Johansen

113,8

1 707

15

3473

Illcay Kurklü

126,5

3 415

27

3471

Øyvind Lauritsen

119,1

2 502

21

3468

Børre Lilledahl

143,1

2 146

15

3467

Remi Elias Ottersen

84,4

1 519

18

3515

Jan-Egil Ottosen

138,3

415

3*

3470

Thomas Pedersen

132,2

1 190

9*

3527

Lars Skjerve

109,7

329

3*

3528

Vidar Slesbø

106,0

318

3*

 

Team 62+

2384

Widar Bråthen

179,1

8 954

50

1653

Knut Hansen

139,1

3 061

22

1794

Sissel Hansen

141,7

3 258

23

1655

Terje Huseby

173,3

8 319

48

3433

Kai Jabør

148,8

5 505

37

3436

Runar Johansen

161,4

8 231

51

3434

Tor Erik Klausen

156,0

8 581

55

3435

Øivind Lange

158,8

10 324

65

3432

Trond Magnussen

153,2

7 814

51

3431

Egil Vavik

165,9

10 952

66

 

Team Frukt

3106

Mats Hertaas

170,8

11 100

65

3313

Heidi Holter

124,6

1 495

12

2943

Arnfinn Thorsø

171,6

13 385

78

2944

Jan Olav Thorsø

172,7

13 126

76

1487

Steinar Thorsø

190,5

14 290

75

 

Team Jessheim

3122

Tom Arne Andersen

167,6

8 210

49

2162

Jan Tore Borgeteigen

192,3

14 425

75

3088

Lars Jørgen Dahl

180,6

13 908

77

2006

Terje Haug

157,2

5 189

33

1648

Trygve Nagell

170,7

512

3*

2849

Gunnar Sand

164,0

4 919

30

3092

Bjørn Skolbekken

164,2

6 734

41

1983

Arild Slattum

185,2

13 333

72

398

Jan Ødegård

169,4

9 827

58

 

Team Olavsgaard

3044

Terje Andersen

107,3

322

3*

2770

Tom Andersen

124,0

3 597

29

3374

Peter Holt

133,4

4 136

31

628

Bernhard Ohsce

116,7

3 385

29

1833

Geir Solend

130,3

4 429

34

 

TNT Norge

3490

Andreas Bredli

121,8

1 462

12

3333

Christian Bredli

141,0

8 035

57

3415

Kris Enersen

130,5

8 222

63

3459

Tim Fremstad

113,3

1 359

12

2763

Wenche Olstad

113,7

682

6*

2528

Irene Rusten

145,8

6 997

48

3519

Remi Schau

117,0

351

3*

3500

Leif Wiik

155,0

930

6*

 

Tyco Building

3208

Karsten Asplund

150,4

8 424

56

3477

Hege Kristin Bergan

111,3

3 783

34

3365

Xenia Boldsen

93,9

5 260

56

3216

Torfinn Klausen

105,0

945

9*

3215

Svein Inge Sandberg

123,4

3 455

28

 

Unibuss Romerike

763

Thor Danielsen

167,8

10 573

63

2476

Turid Danielsen

115,0

690

6*

177

Ove Edvardsen

171,2

10 788

63

2601

Rita H. Nygaard

146,2

3 070

21

2419

Kari Østenby

142,9

9 859

69

 

Weber Leca Lillestrøm

2353

Olav Grønli

151,6

11 827

78

2356

Vidar Haug

157,0

10 359

66

2355

Frode Hval

169,0

13 179

78

3478

Odd Bjørn Johansen

139,3

418

3*

3077

Roar Karlsen

154,6

12 055

78

3218

Pelle Larsjos

108,0

648

6*

3419

Stian Myrvold

116,2

7 666

66

3507

Alexander Rustad

138,4

1 246

9*

2351

Bjørn Skogli

169,4

13 214

78

 

Weber Leca Rælingen

2239

Øyvind Antonsen

167,2

13 042

78

3457

Stian Folke

149,0

9 835

66

2710

Stig Hamnvikvold

169,9

13 765

81

1551

Arne Kr. Johansen

168,2

8 577

51

1510

Nikola Kovacevic

167,3

13 053

78

1511

Trond M. Larsen

174,3

523

3*

2663

Stian Lund

161,5

12 115

75

2839

Tom-Vidar Mathiassen

136,7

5 743

42

1525

Lasse Nilsson

186,4

15 656

84

3428

Thomas Nilsson

152,6

10 987

72

1509

Bjørn Smedsrud

112,7

676

6*

3456

Ronny Udnes

140,3

7 576

54

 

Ø.M.Fjeld

2054

Øyvind Haugen

177,1

6 375

36

2047

Reidar J. Iversen

164,8

5 108

31

2993

Per Kjus

147,0

4 263

29

2050

Jan Magne Nesset

125,6

3 392

27

2001

Kåre Rybraten

160,0

5 281

33

 

Øvre Romerike Taxi

2230

Lars Enge

149,5

897

6*

1788

Tommy Gundersen

183,6

7 161

39

2014

Svein H. Hansen

163,1

8 316

51

3391

Geir Sjøli

127,7

1 149

9*

1698

Jon Vaarum

153,2

5 056

33

1953

Tor Arne Østerud

165,3

8 924

54

 

Åkrene Mek.

2737

Per Bunes

143,9

2 158

15

1275

Arne Fjellstad

168,9

9 121

54

2666

Tor Andreas Hagen

136,3

818

6*

499

Tor Arne Hagen

145,0

3 045

21

3493

Marius Henriksen

191,7

2 875

15

3506

Tommi Løkken

165,2

3 469

21

498

Per Martinsen

171,1

15 402

90

 

ÅÅ1 Arkiv

1111

Jan Steinar Helgesen

149,2

2 238

15

 

* Antall serier er under 12, dermed er ikke snittet gyldig. Evt. tidligere snitt skal benyttes.

© ProBowl
[Hjem] [Bedriftsbowling] [Bowlingresultater] [Terminlister] [Turneringsresultat] [Turneringsinfo] [Turneringsinnbydelse] [Bowling-cupen] [Snittliste] [Årets snittliste] [Regelverk Bowling] [Bedriftsgolf] [Mattis Ltd.]