Hjemmesiden til Øystein Hjell

Resultater 2014

Resultater fra årets finale i Bedriftsgolf ABIK Romerike

1.plass og Romerikesmestere

AIM Norway m/Kevin Klapp og Mark Jon Blood                                              69 poeng

2.plass

Mobile m/Petter Ødegård og Ove Bjørnstad                                                   68 poeng

3.plass

Saxi Produkter m/Christian Stav og Geir Gjølme                                             63 poeng

4.plass

Frosky m/Jostein Hauger og Ove Frostad                                                           61 poeng

5.plass

Posten Lillestrøm m/Bjørn Olav Stensby og Jarle H. Finstad                      60 poeng

6.plass

Oslo Lufthavn II m/Edgar Kemi og Morten Volle                                             48 poeng

 

Resultater
Semifinaler Golfserien 2014
Finalister Resultat
S1: Skybert I  Oslo Lufthavn II Oslo Lufthavn II 4&3
S2: Mobile Kjeller FLO Kjeller I Mobile Kjeller I 5 opp
S3: AIM Norway CTC FERROFIL AIM Norway 2&1
S4: Hydra Pipe Saxi Produkter Saxi Produkter E (HCP)
S5: IFE Frosky Frosky E (HCP)
S6: Posten Lillestrøm GS Hydro Posten Lillestrøm E (HCP)
Finalen går på Miklagard Golfklubb søndag 14.september kl.11:00
ABIK Golfutvalget Romerike
Resultater fra Kretsmesterskapet i bedriftsgolf 2014
Kretsmester 2014: Mobile med Petter Ødegård og Ove Bjørnstad
Plassering Lag Spiller Spiller Resultat
1 Mobile Petter Ødegård Ove Bjørnstad 46
2 Saxi Produkter  Gard Hauge Christian Stav 43
3 Felleskjøpet Agri Lars E. Hansen Claes Karlsson 42
4 Programutvikling Erik Teigen Jakob Bradford  42
5 FLO Kjeller 2 Frank Tonheim Richard Nordås 42
6 FMC Asker 3 Marius Sagen Mads Kongsro Bleymann 41
7 Forsvaret Kolsås  Gunnar Dammen Espen Sundal 40
8 FLO Kjeller 1 Vegard Sagedal Kristian Fagerhus 40
9 Fornebubanken  Stian Lundin Per Mathisen 39
10 GS-Hydro Norge  Jan Ivar Myrvang Britt Holter 39
11 FMC Asker Sten Olav Gundersen Amund Eide 35
12 FLO Kjeller 3 Jørn Ivar Storelvmo Marius Vaage 33
13 JIL SKI Tove Mjelstad Jan Widar Osaland 32
14 Astro  Bardi Westin Kristinn Olafsson 31
15 Skybert Terje Slatleim Øystein Hjell 30
16 Scaleit   Steinar Olsen 20
Resultater Golfserien 2014 ABIK Romerike
Avdeling A
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
A1 Skedsmo Kommune I Scaleit 54 - 62 0 - 2
A2 Allnex Dynea ll  Frosky 65 - 71 0 - 2
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
A3 Frosky Skedsmo Kommune I 37 - 33 2 - 0
A4 Scaleit Allnex Dynea ll  41 - 39 2 - 0
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
A5 Scaleit Frosky 25 - 28 0 - 2
A6 Skedsmo Kommune I Allnex Dynea ll  31 - 30 2 - 0
Tabell Avd A Ant Score Poeng
1 Frosky   3 136 6
2 Scaleit   3 128 4
3 Skedsmo Kommune I   3 118 2
4 Allnex Dynea ll    3 134 0
Avdeling B
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
B1 Felleskjøpet ll Skedsmo Kommune Il 61 - 46 2 - 0
B2 Posten Lillestrøm Oslo Lufthavn l 65 - 42 2 - 0
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
B3 Oslo Lufthavn l Felleskjøpet ll 39 - 36 2 - 0
B4 Skedsmo Kommune Il Posten Lillestrøm 32 - 38 0 - 2
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
B5 Felleskjøpet ll Posten Lillestrøm 39 - 36 2 - 0
B6 Oslo Lufthavn l Skedsmo Kommune Il 29 - 24 2 - 0
Tabell Avd B Ant Score Poeng *Score P
1 Posten Lillestrøm   3 139 4 101 2
2 Oslo Lufthavn l   3 110 4 84 2
3 Felleskjøpet ll   3 136 4 75 2
4 Skedsmo Kommune Il   3 102 0
*Avgjørelse etter regel med 3 like lag. Se Regelverk pkt.6: POENGBEREGNING
Avdeling C
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
C1 Skedsmo Kommune Ill NRBR  53 - 49 2 - 0
C2 Saxi Produkter  Elexia Jessheim 59 - 49 2 - 0
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
C3 Elexia Jessheim Skedsmo Kommune Ill 38 - 29 2 - 0
C4 NRBR  Saxi Produkter  42 - 36 2 - 0
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
C5 Saxi Produkter  Skedsmo Kommune Ill 44 - 34 2 - 0
C6 Elexia Jessheim NRBR  41 - 30 2 - 0
Tabell Avd C Ant Score Poeng
1 Saxi Produkter    3 139 4
2 Elexia Jessheim   3 128 4
3 Skedsmo Kommune Ill   3 116 2
4 NRBR    3 121 2
Avdeling D
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
D1 FLO Kjeller I CTC FERROFIL 58 - 59 0 - 2
D2 Allnex_Dynea l FFI w.o. 2 - 0
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
D3 CTC FERROFIL Allnex_Dynea l 45 - 38 2 - 0
D4 FFI FLO Kjeller I 20 - 47 0 - 2
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
D5 CTC FERROFIL FFI 27 - 20 2 - 0
D6 Allnex_Dynea l FLO Kjeller I 33 - 42 0 - 2
Tabell Avd D Ant Score Poeng
1 CTC FERROFIL   3 131 6
2 FLO Kjeller I   3 147 4
3 Allnex_Dynea l   3 71 2
4 FFI   3 40 0
Avdeling E
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
E1 Lørenskog Kommune II FLO Kjeller III 0 - 0 0 - 0
E2 Skybert l Mediq Norge 61 - 56 2 - 0
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
E3 Mediq Norge Lørenskog Kommune II 42 - 34 2 - 0
E4 FLO Kjeller III Skybert l 19 - 34 0 - 2
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
E5 Mediq Norge FLO Kjeller III 37 - 18 2 - 0
E6 Skybert l Lørenskog Kommune II 39 - 22 2 - 0
Tabell Avd E Ant Score Poeng
1 Skybert l   3 134 6
2 Mediq Norge   3 135 4
3 Lørenskog Kommune II   3 56 0
4 FLO Kjeller III   3 37 0
Avdeling F
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
F1 Allnex_Dynea lll Elexia Jessheim ll - -
F2 LHL Skedsmo IFE Bil 37 - 47 0 - 2
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
F3 IFE Bil Allnex_Dynea lll - -
F4 Elexia Jessheim ll LHL Skedsmo w.o. 0 - 2
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
F5 IFE Bil Elexia Jessheim ll 0 - 0 0 - 0
F6 LHL Skedsmo Allnex_Dynea lll - -
Tabell Avd F Ant Score Poeng
1 IFE Bil   2 47 2
2 Elexia Jessheim ll   2 0 2
3 LHL Skedsmo   2 37 0
Avdeling G
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
G1 FLO Kjeller II Idrettens Hus Akershus l 48 - 44 2 - 0
G2 Felleskjøpet l Mobile Kjeller 61 - 58 2 - 0
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
G3 Idrettens Hus Akershus l Felleskjøpet l 40 - 34 2 - 0
G4 Mobile Kjeller FLO Kjeller II 39 - 35 2 - 0
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
G5 Felleskjøpet l FLO Kjeller II 34 - 35 0 - 2
G6 Idrettens Hus Akershus l Mobile Kjeller 26 - 39 0 - 2
Tabell Avd G Ant Score Poeng
1 Mobile Kjeller   3 136 4
2 FLO Kjeller II   3 118 4
3 Idrettens Hus Akershus l   3 110 2
4 Felleskjøpet l   3 129 2
Avdeling H
Runde 1 / Stableford innen 4.juni
H1 GS Hydro Lørenskog Kommune I 80 - 60 2 - 0
H2 Hydra Pipe Astro 64 - 46 2 - 0
Runde 2 / Scramble innen 25.juni
H3 Astro GS Hydro 33 - 38 0 - 2
H4 Lørenskog Kommune I Hydra Pipe 38 - 39 0 - 2
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
H5 GS Hydro Hydra Pipe 33 - 39  0 - 2
H6 Astro Lørenskog Kommune I w.o. 0 - 2
Tabell Avd H Ant Score Poeng
1 Hydra Pipe   3 142 6
2 GS Hydro   3 151 4
3 Lørenskog Kommune I   3 98 2
4 Astro   3 79 0
Avdeling I
Runde 1 / Stableford innen 10.juni
I1 Icopal Skybert II 49 - 55 0 - 2
I2 Oslo Lufthavn ll IdrettensHus Akershus ll 73 - 51 2 - 0
Runde 2 / Scramble innen 10.juni
I3 Oslo Lufthavn ll Icopal 40 - 40 1 - 1
I4 Skybert II AIM Norway 32 - 37 0 - 2
Runde 3 / Bestball innen 23.juli  
I5 Icopal IdrettensHus Akershus ll 31 - 40 0 - 2
I6 AIM Norway Oslo Lufthavn ll 39 - 31 2 - 0
Runde 4 / Stableford innen 23.juli  
I7 AIM Norway Icopal 60 - 52 2 - 0
I8 IdrettensHus Akershus ll Skybert II 55 - 55 1 - 1
Runde 5 / Scramble innen 23.juli  
I9 Oslo Lufthavn ll Skybert II 42 - 33 2 - 0
I10 IdrettensHus Akershus ll AIM Norway w.o. 0 - 2
Tabell Avd I Ant Score Poeng
1 AIM Norway   4 136 8
2 Oslo Lufthavn ll   4 186 5
3 Skybert II   4 175 3
4 IdrettensHus Akershus ll   4 146 3
5 Icopal   4 172 1
[Hjem] [Bedriftsbowling] [Bedriftsgolf] [Golfresultater] [Golf CUP] [Terminliste] [Regelverk Cup] [Regelverk Serie] [Simulatorresultater] [Resultatskjema] [Innbydelser] [Mattis Ltd.]