Hjemmesiden til Øystein Hjell

Resultater for Saxi-CUP 2014

Runde 1 Runde 2 Runde 3 Runde 4 Finale
Innen 10.juni Innen 15.juli Innen 19.august Innen 2.september Innen 30.september
Hauger GK
Sponset av Saxi Produkter
1A     Geir Gjølme   5 & 4
1B   Ove Frostad 1C    Geir Gjølme  1 opp
2A     Geir Sand     8 & 6 1D    Geir Sand
2B     Øystein Olsen 1E   Geir Gjølme
3A     Rune Olsen   w.o. 1F    Rune Olsen  5 & 4
3B    Richard Nordås 2C    Rune Olsen  1 opp
4A    Guttorm Stuge 2D    Guttorm Stuge
4B     WO/3 1G  Rune Olsen
5A     Roger Støa  1H  Roger Støa  7 & 6
5B    WO/5 3C     Roger Støa   7 & 5
6A     Christian Stav   3D     Christian Stav  
6B     WO/7  2E  Roger Støa  7 & 6
7A     Roy Kråkøy   2F  Kevin Clapp
7B      WO/9 4C     Roy Kråkøy  
8A     Stig Pettersen 4D     Kevin Clapp  w.o.
8B     Kevin Clapp       w.o. 1I  Roger Støa   3 & 2
9A     Claes Karlsson 1J Øystein Hjell
9B      WO/10 5C  Claes Karlsson E (HCP)
10A    Kristian B Fagerhus 2 opp 5D   Kristian B Fagerhus
10B    Marius Vaage  3E   Claes Karlsson E(HCP)
11A     Bjørn H Morland 3F  Bjørn H Morland
11B     WO/8 6C    Bjørn H Morland 1 opp
12A    Aage Bjartaas   6D    Aage Bjartaas  
12B      WO/6 2G Claes Karlsson
13A     Øyvind Waal   E (HCP) 2H  Øystein Hjell   1 opp
13B     Kristinn Olafsson 7C     Øyvind Waal
14A     Øystein Hjell 7D     Øystein Hjell  3 & 2
14B      WO/4 4E   Øystein Hjell   1 opp
15A     Steinar Olsen   5 & 4  4F   Steinar Olsen
15B     Terje Slatleim   8C  Steinar Olsen 2&2(HCP)
16A Jørn Ivar Storelvmo E (HCP) 8D    Jørn Ivar Storelvmo
16B      Jostein Hauger
Spiller Lag Klubb HCP Tlf Mailadresse
Øystein Hjell   Skybert   Hauger GK 21,4 90017859   kije@online.no 
Steinar Olsen   Scaleit BIL   Miklagard GK 14 95290105   steinar@scaleit.no 
Guttorm Stuge   Moderne Kjøling AS   Hauger GK 18,7 95208575   guttorm.stuge@renkulde.no 
Christian Stav   Saxi Produkter AS   Hauger GK 21,7 91740702   christian.stav@saxi.no 
Geir Gjølme   Saxi Produkter AS   Hauger GK 18,6 92465376   geir.gjolme@saxi.no 
Rune Olsen   Saxi Produkter AS   Hakadal GK 12,3 95859759   rune@saxi.no 
Roy Kråkøy   Hydra Pipe   Hauger 30,6 94881024   roy@hydrapipe.no 
Roger Støa   Hydra Pipe   Hauger 15,2 45022846   roger@hydrapipe.no 
Claes Karlsson   Felleskjøpet Agri   Miklagard 17,7 92096157   claes.karlsson@felleskjopet.no 
Geir Sand   Icopal   Fet 9,5 95164829   nogos@icopal.com 
Aage Bjartaas   Skybert   Hauger GK 20,4 63877024   anor-bj@online.no 
Stig Pettersen   Skybert   Lillestrøm GK 17,7 90651664   stig.pettersen@live.no 
Bjørn H Morland   IFE BIL   Sunndal GK 21 99024947   bjornhm@ife.no 
Marius Vaage   FLO Kjeller   Lillestrøm GK 25,6 90685774   mavaage@u.forsvaret.no 
Jørn Ivar Storelvmo   FLO Kjeller   Hauger GK 22,3 90180500   jstorelvmo@mil.no
Richard Nordås   FLO Kjeller   Lillestrøm GK 17,3 92048008   rnordas@mil.no
Kristinn Olafsson   Astro as   Reykjavik 15,9 91610695   kiddi@astro-as.no 
Øyvind Wahl   Skedsmo Kommune   Lillestrøm 12,6 99262743   oyvwahl@skedsmo.kommune.no 
Øystein Olsen   Skedsmo Kommune   Lillestrøm 23,2 90661245   oysteino@skedsmo.kommune.no 
Kevin Clapp   AIM Norway   Losby 19 46440923   kevinclapp@hotmail.com 
Kristian B Fagerhus   FLO Kjeller   Ullensaker 23,2 40416474   kfagerhus@mil.no
Terje Slatleim   Skybert   Grønnmo 19,8 93066850   terje.slatleim@avantis.no
Jostein Hauger   Frosky   Hauger GK 26,2     jostein.hauger@frosky.no
Ove Frostad   Frosky   Fet GK 26,2 92820032   ove.frostad@frosky.no
[Hjem] [Bedriftsbowling] [Bedriftsgolf] [Golfresultater] [Golf CUP] [Terminliste] [Regelverk Cup] [Regelverk Serie] [Simulatorresultater] [Resultatskjema] [Innbydelser] [Mattis Ltd.]